Aluminiowe stoły do masażu  Produktów w tej kategorii: 7

Sortuj wg

Filtruj zawartość kategorii

Typ oferty
Waga stołu
 • Aluminiowy stół do masażu dla poszukujących jakości Habys w przystępnej cenie. Stół posiada szybką, zatrzaskową regulację wysokości.
  Cena od 1 150,00 zł 1 299,00 zł
 • Panda Al to dwusegmentowy stół aluminiowy, który zdobył mocną pozycję w branży masażu dzięki swojej wszechstronności i wytrzymałości. Używany przez tysiące zadowolonych terapeutów.
  Cena od 1 585,00 zł
 • Medmal to najbardziej stabilny aluminiowy stół HABYS z dodatkową nogą stabilizującą. Dedykowany do terapii manualnych, masaży sportowych, rehabilitacyjnych i leczniczych.
  Cena od 1 840,00 zł
 • Smart to stół aluminiowy dorównujący stabilnością stołom z trzema parami nóg. Stół posiada nowatorski system konstrukcji X Lock oraz system szybkiej regulacji Fast Lock.
  Cena od 1 490,00 zł 1 990,00 zł
 • Aero to dwusegmentowy stół aluminiowy o niezwykle lekkiej konstrukcji, kompaktowych wymiarach i łatwej regulacji, stworzony z myślą o najbardziej mobilnych masażystach.
  Cena od 1 815,00 zł
 • Aero Stabila to dwusegmentowy stół aluminiowy o ultralekkiej konstrukcji i podwyższonej stabilności. System linek zastosowany zamiast trzeciej, dodatkowej nogi stabilizującej jak w przypadku stołu...
  Cena od 1 987,00 zł
 • Aero Plus to stół aluminiowy o niezwykle lekkiej konstrukcji, kompaktowych wymiarach i łatwej regulacji, stworzony z myślą o najbardziej mobilnych masażystach.
  Cena od 2 157,00 zł

Nie możesz się zdecydować? Ekspert radzi:

Jak wybrać stół do masażu?

Jak wybrać stół do masażu?

Na co należy zwracać uwagę podczas zakupu składanego stołu do masażu? Spotykając się z tego typu, częstym pytaniem Klientów, postanowiliśmy opracować niniejszy poradnik...

Jak urządzić gabinet masażu?

Jak urządzić gabinet masażu?

Dotychczas większość opracowań na temat urządzania gabinetów masażu skupiała się głównie na funkcjonalności i ergonomii pomieszczeń. Dopiero epoka Spa&Wellness świadomie...

Przetestuj stół przed zakupem

Przetestuj stół przed zakupem

Jesteśmy przekonani, że tworzymy najlepsze stoły do masażu na rynku, dlatego oferujemy unikalną możliwość bezpłatnego testowania stołów przed ich zakupem...

Odwiedź bibliotekę naszych filmów