Smart to stół aluminiowy dorównujący stabilnością stołom z trzema parami nóg. Stół posiada nowatorski system konstrukcji X Lock oraz system szybkiej regulacji Fast Lock.

1 990,00 zł

1 290,00 zł

Cena stołu zawiera wyposażenie widoczne na zdjęciu

Available Option

Dostępność: do 14 dni roboczych

Dobierz opcje

Dodatkowe akcesoria i opcje

Pokrowiec City 390,00 zł

Posiada 4 pojemne kieszenie, pas na ramię, uchwyt transportowy, usztywnione dno wzmocnione wytrzymałym, wodoodpornym materiałem i odblaski. Nowoczesny design, wygodny, funkcjonalny, wykonany z bardzo wytrzymałego materiału  zapewni wygodę transportu oraz ochroni stół przed uszkodzeniami.

Pokrowiec Standard 220,00 zł

Posiada 1 pojemną kieszeń, pas na ramię, uchwyt transportowy, usztywnione dno wzmocnione stopkami. Wygodny, lekki, wykonany z wytrzymałego materiału. Zapobiega uszkodzeniom stołu podczas transportu i przechowywania. Więcej

- +

Dane techniczne

 • Długość stołu bez i z podgłówkiem 184 cm / 214 cm
 • Szerokość stołu 70 cm
 • Wysokość regulowana stołu 61 - 82 cm
 • Wymiary po złożeniu 92 x 70 x 19 cm
 • Waga stołu (bez wyposażenia, +/- 1kg) 13.9 kg
 • Wytrzymałość dynamiczna* 450 kg
 • Wytrzymałość statyczna** 1400 kg
 • Konstrukcja stołu aluminium
 • Typ oferty zestaw

Smart to stół aluminiowy dorównujący stabilnością stołom z trzema parami nóg. Stół posiada nowatorski system konstrukcji X Lock oraz system szybkiej regulacji Fast Lock.

Aluminiowy stelaż z poprzecznym wzmocnieniem, powlekanymi linkami stalowymi z wytrzymałymi łącznikami oraz stopkami antypoślizgowymi jest stabilny i bardzo wytrzymały.

Smart to najbardziej stabilny stół w kategorii stołów z dwoma nogami. Brak podatności blatu na ugięcia na całej powierzchni oraz szerokość 70 cm, zapewniają pełną uniwersalność. Dzięki specjalnej konstrukcji stelaża, stół posiada bardzo dobrą dostępność do pacjenta. Terapeuta siedząc np. na taborecie, może z łatwością wsunąć nogi pod blat stołu z każdej jego strony. Stół doskonale sprawdza się zarówno w masażach relaksacyjnych oraz terapiach manualnych.

Stół Smart wyróżnia:

 • wyjątkowa stabilność, dzięki nowatorskiej konstrukcji X Lock
 • szybka, zatrzaskowa regulacja wysokości Fast Lock
 • zintegrowane, solidne zawiasy blatu
 • nowoczesna konstrukcja nóg o półokrągłym przekroju
 • estetycznie zaokrąglone naroża blatu
 • pianka Komfort 5 cm

Poza stołem do masażu, w skład zestawu wchodzą:

 • podgłówek regulowany 2D Ergo
 • półka przednia pod ramiona Simply

Zobacz film o stole składanym Smart:

Zobacz film o podgłówku regulowanym 2D Ergo:

Stół SMART używany był do pracy z pacjentami neurologicznymi i ortopedycznymi ( terapia manualna). Bardzo dużym plusem jest system regulacji wysokości stołu.
Stół SMART używany był do pracy z pacjentami neurologicznymi i ortopedycznymi ( terapia manualna). Bardzo dużym plusem jest system regulacji wysokości stołu. Jest szybki i pozwalający w wygodny sposób dostosować wysokość stołu w zależności od potrzeb pacjenta i terapeuty.

Zaletą jest duża szerokość stołu co umożliwia bezpieczną pracę z pacjentami neurologicznymi, którzy obawiają się wąskich stołów ze względu na ryzyko upadku. Szerokość stołu i jego stabilność pozwala również na pracę metodami specjalnymi ( IBITA Bobath ), w której podczas prowadzenia ćwiczeń terapeuta wraz z pacjentem znajdują się na stole, wykorzystując piłki terapeutyczne i inne przedmioty pomocnicze.

Bardzo dobre wrażenie dla pacjentów sprawia obicie. Jest delikatne w dotyku, wystarczające grube co ma duże znaczenie z aklimatyzacją pacjenta do podłoża. Plusem jest również to, że poodpórkę na głowę można umieścić z obu stron stołu. Pozwala to na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni bez konieczności przestawiania stołu.
mgr fizjoterapii Adam Kazanek dyplomowany terapeuta PNF i IBITA Bobath


Habys to polska, rodzinna firma. Z pasją i oddaniem tworzymy dla Was produkty w małej, jasielskiej manufakturze u podnóża malowniczego Beskidu Niskiego. Zobacz jak „krok po kroku” powstają stoły Habys >>

Warto wiedzieć! Po rozłożeniu stołu, środkowa część blatu jest delikatnie odchylona do góry. Jest to naturalna cecha stołu, która pozwala po jego obciążeniu lepiej rozłożyć powstałe naprężenia.

Porównanie wag stołów

Zobacz porównanie wag wszystkich stołów Habys. Więcej

Odwiedź bibliotekę naszych filmów