• Medyczne Studium Zawodowe im. Stanisława Liebharta w Lublinie

  Medyczne Studium Zawodowe im. Stanisława Liebharta w Lublinie

  Medyczne Studium Zawodowe im. Stanisława Liebharta w Lublinie to szkoła publiczna z długoletnią tradycją kształcenia w zawodach medycznych. Bierzemy udział w projektach unijnych dzięki czemu wzbogacamy bazę dydaktyczną w nowoczesny sprzęt medyczny. Nasi uczniowie odbywają praktyki zawodowe w specjalistycznych placówkach na terenie Lublina, dzięki czemu zdobywają wiedzę i umiejętności na najwyższym poziomie. Wprowadzamy nowe, atrakcyjne zawody pozwalające podjęcie pracy w Polsce, jaki w krajach Unii Europejskiej.

 • TEB Edukacja

  TEB Edukacja

  TEB Edukacja to szkoły medyczne i policealne działające w 45 polskich miastach, które w swojej ofercie posiadają kierunek Technik masażysta z elementami fizjoterapii oraz kursy masażu. TEB Edukacja oferuje profesjonalne kształcenie oraz przygotowanie do zawodu. Nauka odbywa się w nowocześnie wyposażonych pracowniach pod okiem nauczycieli - praktyków. Szkoły TEB Edukacja to ponad 20 lat doświadczenia i 130 tys. zadowolonych absolwentów.

 • Wydział Rehabilitacji AWF

  Wydział Rehabilitacji AWF

  Wydział Rehabilitacji AWF w Warszawie powstał jako pierwszy w Polsce już w 1984 r. Ostatnie 30 lat to okres dynamicznego rozwoju działalności zarówno dydaktycznej jak i naukowej. Współpracujemy z organizacjami międzynarodowymi, m.in. z Europejską Siecią Szkół Fizjoterapii (ENPHE) oraz Światową Konfederacją Fizjoterapii (WCTP), jak również z czołowymi placówkami ochrony zdrowia oraz wybitnymi specjalistami w dziedzinie fizjoterapii i medycyny.

 • Polish Medical Platform

  Polish Medical Platform

  Polish Medical Platform in GCC founded on 15th May 2015 in Dubai as an initiative of Consortium of Medical Services from Poland - medical tourism (www.physiotherapyINpoland.com)

  The reason to create the Polish Medical Platform was to gather Polish healthcare professionals based in the Gulf Region and promote Poland through their excellent manpower in the region, services, products and medical approach towards international patients and partners in the Gulf region. During many business trips of Consortium of Medical Services taken in the Gulf region, we had an opportunity to meet Polish medical practitioners and realized about a niche and lack of gathering them in a specific group.

  In 2017, Platform gathers about 35 members in different medical fields with the majority of Polish physiotherapists and medical doctors. Till today members organized professional meetings, attended conferences, organized trade missions in the region for medical field companies. On a daily basis, our members consult and refer patients among each other along with the daily practice of clinical tasks.

  The Platform has also a sister initiative that will always go along #MyPOLANDinUAE presenting a biography of Polish citizens in UAE.

 • TEB Edukacja

  Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących im. M.Grzegorzewskiej we Wrocławiu

  DSOSW nr 13 to największa placówka o charakterze szkolno-wychowawczym dla osób słabowidzących i niewidomych na Dolnym Śląsku i jedna z większych w Polsce. W ośrodku mogą uczyć się dzieci i młodzież do 24-go roku życia. Mamy wszystkie oddziały szkół, w tym Szkołę Policealną o kierunku masażu.

  Warunkiem otrzymania miejsca w ośrodku jest orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, wskazujące na dysfunkcję wzrokową ucznia. Nawet małe dziecko z problemami wzrokowymi, które zauważą rodzice, może zostać zdiagnozowane przez specjalistów Zespołu Wczesnego Wspomagania Rozwoju w Ośrodku. Ze szkołą współpracuje lekarz okulista, który przyjmuje uczniów i wychowanków ośrodka.

  W szkole pracują tyflopedagodzy i rehabilitanci wzroku skoncentrowani na pracy z uczniami z problemami wzrokowymi. Wszyscy oni przygotowują materiały i pomoce edukacyjne dostosowane do potrzeb uczniów.

  Szkoła ma znakomite zaplecze lokalowe: klasy są nowe, mamy pracownię komputerową, wspaniały kompleks sportowy zawierający kryty basen, boiska sportowe, salę gimnastyczną, siłownię. Dzieci i młodzież utalentowane muzycznie mogą śpiewać w zespole działającym przy szkole. Jest wiele zajęć rewalidacyjnych rozwijających uzdolnienia dla uczniów słabowidzących i niewidomych: sportowe (zwłaszcza dyscypliny dla niewidomych - goalball i showdown), językowe i artystyczne (muzyczne, plastyczne - modelarskie, małe formy teatralne).

  W szkole ponadgimnazjalnej kształcimy na kierunkach: liceum, technikum masażu, szkoła zawodowa: kucharz, mechanik - monter maszyn i urządzeń, rękodzielnik wyrobów włókienniczych. Zajęcia prowadzone są w miłej, życzliwej i ciepłej atmosferze, sprzyjającej rozwojowi osób o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Uczniowie spoza Wrocławia mogą mieszkać w internacie. Mają tam całodobową opiekę, moduły z łazienkami i mnóstwo zajęć pozalekcyjnych.

 • Habys Partnerzy - TB Polska sp. z o.o.

  TB Polska Sp. z o.o.

  TB Polska sp. z o.o. od ponad 10 lat wyznacza trendy na rynku profesjonalnych przyborów do ćwiczeń wykorzystywanych w terapii, na zajęciach fitness oraz treningu sportowym. Programy terapeutyczne i treningowe z zastosowaniem proponowanych przez naszą firmę przyborów znalazły zastosowanie na całym świecie. Promujemy produkty najwyższej jakości, które po krótkim czasie stosowania przyczyniają się do poprawy siły mięśniowej, równowagi, koordynacji oraz wytrzymałości.

 • Habys Partnerzy - LuVita

  Centrum Zdrowia i Urody LuVital Ludmiła Petrenko

  Profesjonalna pielęgnacja twarzy i ciała, unikalne masaże, modelowanie ciała, kosmetologia, fizjoterapia w centrum Krakowa. 26 lat doświadczenia w branży beauty.

 • Habys Partnerzy - manualistic

  Międzynarodowa Szkoła Estetyki i Masażu MANUALISTIC – dr Sergey Shchurevich.

  Wybitne kursy masażu twarzy i ciała, które przez 10 lat ukończyło już tysiące kursantów w Polsce. Misją szkoły jest przekazywanie wiedzy i doświadczenia, aby pomóc opanować sztukę masażu, a kursanci stawali się doskonalsi w swojej profesji.

 • Habys Partnerzy - Akcja Fizjoterapia

  Akcja Fizjoterapia

  Skupiamy się na integracji środowiska, stworzeniu ogólnopolskiego centrum wiedzy oraz promocji zdrowego stylu życia. Akcja Fizjoterapia powstała, ponieważ jesteśmy przekonane, że istnieje potrzeba stworzenia portalu internetowego wartościowego nie tylko dla studentów i fizjoterapeutów, ale również dla każdego wielbiciela aktywności fizycznej i sportu.

 • Habys Partnerzy - ProSchool

  ProSchool

  Firma prowadząca profesjonalne kursy masażu, fizjoterapii i terapii manualnej

 • Habys Partnerzy - ArenaMed

  ArenaMed

  Zespół specjalistów zajmujących się leczeniem, rehabilitacją i odnową biologiczną osób indywidualnych oraz pracowników firm.

 • Habys Partnerzy - Terapeutika - Centrum szkoleniowe

  Terapeutika - Centrum szkoleniowe

  Specjalizuje się w prowadzeniu kursów, szkoleń i warsztatów z zakresu różnych form masażu oraz szeroko pojętej odnowy biologicznej w nurcie SPA & Wellness.

 • Habys Partnerzy - Forma Tomasz Tittinger

  Forma Tomasz Tittinger

  Firma oferująca szkolenia dla fizjoterapeutów i lekarzy. Kursy Tapingu Rehabilitacyjnego i kursy Terapii Manualnej.

 • Habys Partnerzy - Internetowy serwis o Fizjoterapii

  Internetowy serwis o Fizjoterapii

 • Habys Partnerzy - Serwis poświęcony rehabilitacji

  Serwis poświęcony rehabilitacji

 • SKLEP MEDYCZNY HELPIK24.pl

  SKLEP MEDYCZNY HELPIK24.pl

  Sklep medyczny helpik24 zajmuje się sprzedażą sprzętu medycznego. Oferujemy najwyższej jakości produkty łącząc je z szybką realizacją zamówień, najniższymi cenami na rynku oraz fachową poradą. W asortymencie posiadamy ponad 3500 produktów sprzętu medycznego, ortopedycznego oraz pomocniczego, refundowanego przez NFZ. Zaopatrujemy klientów indywidualnych, przychodnie i gabinety lekarskie. Posiadamy podpisane umowy ze wszystkimi oddziałami NFZ z całej Polski, dzięki czemu realizujemy wnioski na obszarze całego kraju.

  HELPIK24.pl to grupa osób posiadających orzeczenia o niepełnosprawności. Niepełnosprawna kadra używa na co dzień sprzętu z naszej oferty i chętnie posłuży Ci pomocą, dzieląc się swoim praktycznym doświadczeniem w wyborze wózków inwalidzkich, wyrobów ortopedycznych, rehabilitacyjnych i pomocniczych.

  Adres sklepu stacjonarnego: Łańcut, ul. Paderewskiego 16, e-mail: poczta@helpik24.pl , tel: 17 250 96 39 lub 735 575 252

 • Habys Partnerzy - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia w Krakowie

  Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia w Krakowie

  Uczelnia prowadzi kierunki kształcenia związane z medycyną, a w szczególności ze zdrowiem człowieka. Powstała jako pierwsza tego typu uczelnia w południowo-wschodniej Polsce.

 • Szkoła Policealna Medyczna w Bydgoszczy

  Szkoła Policealna Medyczna w Bydgoszczy

  Jesteśmy szkołą publiczną, która posiada bogate tradycje medycznego kształcenia zawodowego w Bydgoszczy. Od 2007 roku proponujemy naukę w zawodzie technik masażysta. Absolwenci kierunku są gruntownie przygotowani z zakresu teorii i praktyki wykonywania różnych form masażu leczniczego oraz sportowego, kosmetycznego i relaksacyjnego. Realizujemy program MEN oraz, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, wzbogacamy go o wiele różnych form masażu medycyny konwencjonalnej i alternatywnej. Zdawalność egzaminów zawodowych w naszej szkole zawsze była powyżej średniej w województwie, a przez ostatnie kilka lat wynosiła 100%.

 • Habys Partnerzy - Akademia Osteopatii

  Akademia Osteopatii

  Akademia Osteopatii jest pełnoprawnym członkiem OSEAN (Osteopathic European Academic Network), międzynarodowej organizacji, do której przynależność oznacza jednocześnie wypełnienie ogólnoobowiązujących programowych standardów nauczania z zakresu medycyny osteopatycznej w Europie.

 • Habys Partnerzy - MK Medica

  MK Medica

  Szkolenia dla fizjoterapeutów i lekarzy. Kursy dla kosmetologów, kosmetyczek i masażystów obejmujące masaż limfatyczny, masaż klasyczny, masaż ajurwedyjski.

 • Habys Partnerzy - TERAPIO - Tomasz Góra

  TERAPIO - Tomasz Góra

  Organizacja kursów, szkoleń dla fizjoterapeutów, lekarzy, masażystów oraz studentów fizjoterapii w Rzeszowie.

 • Habys Partnerzy - Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii

  Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

  Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu to uczelnia, która kształci cenionych na rynku medycznym specjalistów z zakresu: Fizjoterapii, Kosmetologii i Technik Dentystycznych.
  Szkoła prowadzi: studia I stopnia (licencjackie i inżynierskie), II stopnia (magisterskie) oraz Centrum Kursów i Studiów Podyplomowych.
  Od roku akademickiego 2014/2015 uczelnia uruchamia studia anglojęzyczne na kierunku: Fizjoterapia.

 • Habys Partnerzy - Fundacja Dzieciom - program "Zdążyć z pomocą"

  Fundacja Dzieciom - program ?Zdążyć z pomocą?

  Misją Fundacji Dzieciom ?Zdążyć z Pomocą? jest realizacja ogólnokrajowego Programu ?Zdążyć z Pomocą? pod patronatem prof. Zbigniewa Religi. Fundacja otacza opieką chore i niepełnosprawne dzieci z terenu całej Polski.

 • Habys Partnerzy - Fundacja "Alma Spei"

  Fundacja "Alma Spei"

  Fundacja "Alma Spei" prowadzi projekty skupione wokół idei radości przeżywania każdej chwili życia podopiecznych: nieuleczalnie chorych dzieci.

 • Habys Partnerzy - Carolina Medical Center

  Carolina Medical Center

  Jeden z największych prywatnych szpitali ortopedycznych w Europie. Partner Medyczny Polskiego Komitetu Olimpijskiego odpowiadający za opiekę zdrowotną Polskiej Kadry Olimpijskiej przygotowującej się do Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012 i Soczi 2014.

 • Habys Partnerzy - ANIMUSZ - Szkoleniowe Centrum Masażu

  ANIMUSZ - Szkoleniowe Centrum Masażu

  Centrum prowadzi kursy masażu klasycznego, relaksacyjnego, segmentalnego i limfatycznego dla osób bez przygotowania i fizjoterapeutów. Organizuje też kursy terapii manualnej dla masażystów i fizjoterapeutów.

 • Habys Partnerzy - Medicor

  Medicor

  Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej. Prowadzi profesjonalne kursy masażu.

 • Habys Partnerzy - Ośrodek Rehabilitacji Remedis

  Ośrodek Rehabilitacji Remedis

  Zespół Remedis zapewnia wsparcie fizjoterapeutyczne i wykonuje masaże podczas imprez sportowych.

 • Habys Partnerzy - Europejska Akademia Refleksologii

  Dariusz Ruder Europejska Akademia Refleksologii

  Profesjonalne kursy refleksoterapii (stóp, twarzy, ucha) i masażu chińskiego. Międzynarodowy tytuł refleksologa. Doświadczona i kompetentna kadra dydaktyczna.

 • Habys Partnerzy - MSP PAKT

  MSP PAKT

  Ośrodek organizujący szkolenia i kursy pod egidą specjalistycznych Towarzystw Naukowych z wybranych dziedzin medycyny, fizjoterapii, psychoterapii, kosmetologii i pielęgniarstwa, przy współpracy z wybitną kadrą naukową z kraju i zagranicy.

 • Habys Partnerzy - EKIPA MASUJĄCA

  EKIPA MASUJĄCA

  Zrzeszona przez Piotra Rostkowskiego ekipa masażystów-pasjonatów.

 • Habys Partnerzy - Grupa Dr Massage

  Grupa Dr Massage

  Grupa Dr Massage skupia wspaniałych fachowców, a zarazem pasjonatów masażu z Pomorza. Firma obsługuje imprezy o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

 • Habys Partnerzy - CS HEROS

  CS HEROS

  Warszawa, Katowice, Gdańsk Szkoła prowadzi kursy w zakresie masażu i nadaje uprawnienia na drukach MEN. Pracuje na stołach HABYS. Absolwenci korzystają ze zniżek na zakup stołów i akcesoriów.

 • Habys Partnerzy - Szczotka & Mikuła

  Szczotka & Mikuła

  Szkolenia według autorskiego programu, w postaci kursów, warsztatów oraz prezentacji dla szkół, uczelni i firm. Od 1994 roku specjalistyczne masaże, profilaktyka zdrowia, poprzez szkolenia, publikacje i książki, prezentacje, wywiady w mediach, Internet, TV, w teatrze.

 • Leksykon masażu i terminów komplementarnych

  Leksykon masażu i terminów komplementarnych

  Leksykon to encyklopedyczny serwis informacyjno-edukacyjny, który jest pierwszym opracowaniem tego typu, zawierającym terminy, hasła i definicje z zakresu oddziaływania masażu stosowanego w medycynie oficjalnej i nieoficjalnej.

 • Habys Partnerzy - Szkoła Masażu ?BIO-RELAX?

  Szkoła Masażu ?BIO-RELAX?

  Jedna z najstarszych w Polsce placówek oświatowych. Szkoła rozpoczęła działalność edukacyjną w październiku 1989 roku. Profesjonalne opracowania autorskich programów nauczania gwarantują solidne przygotowanie słuchaczy do wykonywania zawodu masażysty.

 • Habys Partnerzy - Regionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sosnowcu

  Regionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sosnowcu

  Jedyna szkoła w województwie świętokrzyskim o 50- letniej tradycji kształcenia w zawodach medycznych. Organem prowadzącym szkołę jest Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach. Bazą kształcenia praktycznego są placówki legitymujące się certyfikatami jakości usług w ochronie zdrowia. Szkoła prowadzi edukację na następujących kierunkach kształcenia: technik farmaceutyczny, technik masażysta, technik usług kosmetycznych , technik elektroradiolog, opiekun medyczny, opiekun osoby niepełnosprawnej, technik elektroniki i informatyki medycznej i opiekunka środowiskowa.

 • Habys Partnerzy -Regionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sosnowcu

  Regionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sosnowcu

  Regionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego to placówka kształcenia ustawicznego, która na rynku edukacyjnym istnieje od ponad 50 lat. Kształcimy bezpłatnie w systemie dziennym, stacjonarnym i zaocznym oraz na bezpłatnych kwalifikacyjnych kursach zawodowych. Oferujemy następujące kierunki kształcenia:

  ? Technik elektroradiolog
  - Technik BHP
  - Asystentka stomatologiczna
  - Higienistka stomatologiczna
  - Technik usług kosmetycznych
  - Technik masażysta
  - Opiekun medyczny
  - Asystent osoby niepełnosprawnej

  Ponadto RCKU organizuje kursy i szkolenia z zakresu medycyny, rehabilitacji, kosmetyki, psychologii, pomocy społecznej.

 • Habys Partnerzy - Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie

  Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie

  Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie oferuje studia pierwszego stopnia na kierunkach fizjoterapia, ratownictwo medyczne i dietetyka. Od roku akademickiego 2013/2014 kształci na kierunku fizjoterapia na poziomie magisterskim. Dodatkowo na Uczelni powstało Centrum Szkoleń WSR, w ofercie którego proponowane są kursy dla fizjoterapeutów, ratowników medycznych, pedagogów i dietetyków.

 • Habys Partnerzy - Rehastart

  Rehastart

  Firma REHASTART zajmuje się organizacją profesjonalnych szkoleń, kursów i warsztatów przeznaczonych głównie dla fizjoterapeutów, ale również lekarzy, pedagogów i psychologów.

 • Habys Partnerzy - Medical Moment

  Medical Moment

  Medical Moment jest firmą specjalizującą się w organizacji szkoleń i kursów podyplomowych dla fizjoterapeutów i lekarzy. Stworzona i rozwijana przez profesjonalny zespół pracowników naukowych, zestawia w swojej ofercie kursy doskonalenia umiejętności pracy z pacjentem oparcie na najnowszych i najbardziej efektywnych technikach z zakresu fizjoterapii. Medical Moment współpracuje z najlepszymi polskimi i zagranicznymi specjalistami, a nasze kursy i szkolenia posiadają akredytacje Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii oraz IPNFA.
  Medical Moment to firma tworzona z myślą o Was, Drodzy Koledzy Fizjoterapeuci, ale skierowana również do pacjentów. Rehabilitacja Medical Moment to dyplomowani fizjoterapeuci oraz doświadczeni lekarze, którzy gotowi są zająć się kompleksową diagnostyką i przywracaniem sprawności pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi i ortopedycznymi.
  Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą i zapytaj o nas swoich znajomych. Gwarantujemy jakość usług na najwyższym poziomie.

 • Habys partnerzy - Rehamax

  Rehamax

  REHAMAX Monika Korfanty to firma prowadząca specjalistyczne kursy, szkolenia i warsztaty dlafizjoterapeutów, lekarzy, pedagogów, psychologów i masażystów.

 • Habys partnerzy - Akademia Masażu Profesjonalnego

  Akademia Masażu Profesjonalnego

  Zajmujemy się dokształcaniem masażystów i fizjoterapeutów na terenie Polski już od kilku lat. Współpracujemy ze szkołami medycznymi, gabinetami masażu, szkolimy kadrę w gabinetach Spa&Wellness, bierzemy udział w konferencjach, targach i pokazach branżowych. W swojej ofercie posiadamy m.in: szkolenie z masażu gorącymi kamieniami, muszlami Lava Shells, Lomi Lomi, masaże i zabiegi Ajurvedyjskie, masaż w zabiegach Spa i inne.

 • Habys partnerzy - Krajowy Rejestr Fizjoterapeutów

  Krajowy Rejestr Fizjoterapeutów

  Ogólnopolska baza skupiająca specjalistów z branży fizjoterapeutycznej, masażystów, gabinety SPA, ośrodki odnowy biologicznej i placówki edukacyjne.

 • Habys partnerzy - serwis-masażysta.pl

  Serwis-masazysta.pl

  Serwis informacyjny poświęcony tematyce masażu, dostarcza aktualnych informacji i prezentuje relacje z wydarzeń branżowych, zawiera forum dyskusyjne.

 • Habys partnerzy - e-masaz.pl

  Serwis e-masaż

  Serwis branżowy poświęcony tematyce Massage & Spa, zawiera forum dyskusyjne.

 • Habys Partnerzy - Rehabilitacja w praktyce

  Rehabilitacja w praktyce

  Książeczka rabatowa dla Prenumeratorów ?Rehabilitacji w Praktyce?!
  Zapraszamy do zakupów u naszych partnerów w specjalnych promocyjnych cenach! Rabaty nawet do 50%!
  Specjalnie dla naszych Prenumeratorów wraz z naszymi Partnerami przygotowaliśmy książeczki z kuponami rabatowymi umożliwiające zakup różnego rodzaju sprzętu rehabilitacyjnego w specjalnych promocyjnych cenach. Szczegóły promocji znajdują się tutaj:


Odwiedź bibliotekę naszych filmów