Stół ze standardowej oferty nie spełnia Twoich oczekiwań?
Jako producent mamy możliwości dopasowania stołu do większości potrzeb.

Jak wygląda proces zakupu stołu z indywidualnymi modyfikacjami?

  1. Kontaktujesz się z nami i przedstawiasz swoje potrzeby.
  2. Jeśli Twoje potrzeby mieszczą się w możliwościach zaprezentowanych poniżej, prezentujemy wycenę i termin realizacji, który zazwyczaj wynosi od 15 do 20 dni roboczych.
  3. Przyjmujemy i realizujemy zamówienie. W dniu wysyłki informujemy Cię o planowanej dostawie.

Lista wybranych możliwości modyfikacji stołów składanych:

1. MODYFIKACJE BLATU I STELAŻA

Wycięcie na twarz Komfort
(z zatyczką w zestawie)
  Blat o szerokości 80 lub 90 cm
(z dodatkową możliwością niższego zakresu regulacji wysokości)
  Opcja Reiki
         
   
Wycięcie na twarz Komfort z poduszką 2D Ergo. Zestaw dodatkowo zawiera zatyczkę, dzięki której można zasłonić otwór gdy nie jest używany.   Blat o zwiększonej szerokości do 80 lub 90 cm. Dodatkowo wybrane modele można wyposażyć w niski zakres regulacji wysokości: niski Medmal: 48-77cm, niska Alba: 44-60cm   Dzięki podniesionemu profilowi sklejki, masażysta może przyjąć komfortową pozycję siedzącą podczas wykonywania masażu twarzy lub stóp, umieszczając swoje nogi pod blatem stołu.
         
Możliwość stosowania w stołach: Panda, Panda Plus, Panda Al, Medmal, Alba, Gallo Plus   Możliwość stosowania w stołach: Panda, Panda Al, Medmal, Alba   Możliwość stosowania w stołach drewnianych
         

Dopłata: 140 zł

 

Dopłata: 1100 zł

 

Dopłata: 120 zł


Opcja Stół - Materac   Opcja wycięcie na biust  
         
   
Opcja 'Stół-Materac' pozwala korzystać ze stołu jak z typowego materaca. Specjalnie adaptowany system linek umożliwia rozłożenie blatu stołu, całą jego powierzchnią na podłodze. Stół w takiej pozycji można wykorzystywać do masażu Shiatsu lub zabiegów rehabilitacyjnych.   Pozwala przystosować stół do masażu kobiet z dużym biustem oraz kobiet po operacjach plastycznych. W zestawie zatyczka.  
         
Możliwość stosowania w stołach: Panda, Panda Plus, Panda Al, Gallo Plus   Możliwość stosowania w stołach: Panda Al, Panda, Medmal  
         

Dopłata: 100 zł

 

Dopłata: 128 zł

 

 

2. AKCESORIA DODATKOWE

Podłokietniki   Podłokietniki UltraLight   Półka uniwersalna
         
   
Podłokietniki poszerzają stół o 20 cm w obrębie ramion Klienta. Szczególnie polecane do stołów o mniejszej szerokości w celu poprawy komfortu masażu.   Podłokietniki poszerzają stół o 20 cm w obrębie ramion Klienta. Szczególnie polecane do stołów o mniejszej szerokości w celu poprawy komfortu masażu.   Półkę można zamontować z przodu i z tyłu stołu.
         
Możliwość stosowania w stołach z przystosowaną konstrukcją (otwory montażowe)   Możliwość stosowania w dowolnych stołach o szerokości 60 cm   Możliwość stosowania w stołach: Panda, Panda Al, Medmal, Alba
         

Dopłata: 110 zł

 

Dopłata: 89 zł

 

Dopłata: 80 zł


Półka Komfort   Wieszak na ręcznik   Pokrowiec z Twoją reklamą
         
   
Komfortowa półka przednia pozwala na maksymalne rozluźnienie mięśniowe ramion, niwelując wszelkie usztywnienia. Poprawia dostęp do barków i bocznej części tułowia oraz zapewnia dodatkowe wsparcie dla ramion Klienta.   Mobilny, łatwy w montażu wieszak na jednorazowe prześcieradła w rolkach o szerokościach od 50 do 70 cm. Dostosowany do stołów o rozstawie otworów: 20,5 cm (pomiar od jednego środka otworu do drugiego).   Pracujesz mobilnie? Chcesz zdobywać więcej klientów? Wymyśl reklamę swoich usług a my zamieścimy ją w najbardziej widocznym miejscu na pokrowcu! Dzięki temu przyciągniesz uwagę nowych potencjalnych klientów!
         
Możliwość stosowania we wszystkich stołach poza Aero 50       Minimalna ilość 10 szt.
         

Dopłata: 155 zł

 

Dopłata: 95 zł

 

Dopłata: 120 zł


Podgłówek regulowany 1D   Poduszka podgłówka 1 D   Poduszka podgłówka Slim
         
   
Podgłówek zbudowany z aluminiowego stelaża, do którego przymocowana jest poduszka. Możliwość regulacji kąta nachylenia w jednej płaszczyźnie.   Poduszka podgłówka z mocowaniem na rzep, o szerokim profilu, pasuje do podgłówka regulowanego 1D.   Dedykowana do wybranych technik w masażach orientalnych takich jak lomi lomi, mauri. Wąski kształt poduszki podgłówka umożliwia łatwiejszy dostęp do okolic głowy.
         

Dopłata: 130 zł

 

Dopłata: 63 zł

 

Dopłata: 63 zł

3. MODYFIKACJE KOLORYSTYKI

Pełna paleta kolorystyczna tapicerek, z której możemy wykonać stół dostępna jest tutaj >>
Dodatkowo możemy wykonać stoły dwukolorowe we wzorach:

Tapicerka Segment  
         
     
Możliwość stosowania w stołach dwusegmentowych.  
         

Dopłata: 40 zł

 


Małgorzata Madejczyk / Doradca Klienta Małgorzata Madejczyk
tel.: 13 44 53 606
kom: 669 000 555
malgorzata.madejczyk@habys.pl
GG: 69618882

Odwiedź bibliotekę naszych filmów