Urządzamy nowy sklep internetowy Habys

Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana, miał podobno powiedzieć Heraklit z Efezu. Nie mamy pewności, czy to prawda, nie wiemy nawet, czy rzeczywiście wyraził się w ten sposób. Nie było nas przy tym, Heraklit żył jakieś dwa i pół tysiąca lat temu. ;) Mamy jednak pewność, że nadszedł czas zmian w sklepie internetowym HABYS.

Marka Habys powstała 18 lat temu. W sieci pojawiła się sześć lat później, w 2003 roku. Nasza pierwsza strona internetowa nie była jeszcze sklepem. Prawdziwy sklep internetowy uruchomiliśmy rok później, w 2004 roku . Trzy lata potem, w 2007 roku , sklep przeszedł gruntowny facelifting. Sklep, który do dzisiaj funkcjonuje pod domeną sklep.habys.pl, powstał ponad dwa lata temu, w 2013 roku. I choć wciąż dzielnie nam służy to jego ?zmiana? również się kończy. Za tydzień lub dwa, zastąpi go całkiem nowa i jesteśmy pewni, że lepiej dostosowana do zachodzących w dzisiejszym Internecie zmian, wersja.

Pomóż urządzić go lepiej

Serwis, w którym właśnie jesteś, to testowa wersja sklepu, który już niedługo zastąpi ten działający obecnie w domenie sklep.habys.pl. Zanim to się stanie chcemy prosić Cię o pomoc. Przyjrzyj się stronom nowego sklepu i podziel się swoją opinią. Czekamy na Twój komentarz z uwagami. Podziel się tym co myślisz o nadchodzących zmianach. Pomóż znaleźć i udoskonalić elementy, które wymagają poprawy.

Na aktywnych czekają upominki

Każdy, kto podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat nowego sklepu Habys otrzyma upominek, a autorzy trzech najbardziej wartościowych komentarzy zostaną dodatkowo obdarowani upominkami specjalnymi (patrz ramka obok). Komentarze zbieramy do dnia uruchomienia nowego sklepu. Upominki zostaną przesłane e-mailem i będą do wykorzystania na zakupy w nowym sklepie.

Kody rabatowe czekają

Dla każdego, kto podzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami odnośnie nowego sklepu, czyli prześle choćby jeden komentarz (możesz przesłać więcej) - kod rabatowy o wartości 25 zł (do wykorzystania przy zamówieniu o wartości miniumum 100 zł)

Dla autorów trzech najbardziej wartościowych komentarzy - dodatkowo, kod rabatowy o wartości 50 zł (jak wyżej, do wykorzystania przy zamówieniu o wartości min. 100 zł)


Odwiedź bibliotekę naszych filmów