Bechtozid Soft

Bechtozid Soft Powiększ

Preparat w płynie lub spray-u do mycia i szybkiej dezynfekcji powierzchni. Dzięki specjalnej formule i błyskawicznemu działaniu, łatwy w użyciu.

51,00 zł

Available Option

Dostępność: do 3 dni roboczych

- +

Spełnia następujące warunki:
- zwalcza szerokie spektrum mikroorganizmów
- skuteczny wobec bakterii i grzybów
- dezaktywuje wirusy HBV/HIV w 1 minutę
- dezaktywuje HCV/BVDV/ Vacina wirusy w 1 minutę

Bechtozid Soft nie zawiera alkoholu, barwników, aromatów, fenoli i aldehydów. Ulega biodegradacji. Jest wyprodukowany zgodnie z rozporządzeniem DGHM/VAH.

Zastosowanie
Wyjątkowo przyjazny produkt stosowany do mycia i szybkiej dezynfekcji wrażliwych na działanie alkoholi powierzchni takich jak unitów, krzeseł, także pokrytych skórą lub materiałem skóropodobnym, asystorów, mebli, wszelkich powierzchni także z akrylu, pleksi np. w głowicach usg lub powierzchni solariów. Aby osiągnąć maksimum skuteczności produktu należy: przestrzegać czasu działania preparatu, po użyciu preparatu powierzchnię wytrzeć suchym ręcznikiem, nie dopuszczać do pozostawienia środka na czyszczonej powierzchni, dopilnować aby pacjent dotykał tylko suchej powierzchni. Dzięki podwójnej zatyczce dozownika Bechtozid soft może być stosowany zarówno jako pianka lub płyn. 

Pojemność: 1000 ml

Uwaga! Po zdezynfekowaniu stołu lub materaca za pomocą dowolnego środka do dezynfekcji, należy przed włożeniem go do pokrowca, dokładnie osuszyć tapicerkę, doprowadzając ją do całkowitego wyschnięcia. W przeciwnym wypadku może dojść do trwałego zabarwienia tapicerki.

Odwiedź bibliotekę naszych filmów