Oliwka do masażu Beauty 450 ml

Oliwka do masażu Beauty 450 ml Powiększ

Delikatna, uniwersalna oliwka do masażu, idealny do stosowania na całej powierzchni ciała, w tym także na szczególnie wrażliwej skórze twarzy i dekoltu.

22,00 zł

Available Option

Dostępność: do 3 dni roboczych

- +

Zawartość: Dzięki zawartości składników aktywnych, oliwka Beauty doskonale odżywia, regeneruje, zmiękcza i wygładza skórę. Masaż przy użyciu oliwki nadaje skórze świeży i zmysłowy wygląd, relaksuje, rozluźnia oraz poprawia samopoczucie. Zdrowotne działanie witaminy E opóźnia procesy starzenia i pozytywnie wpływa na ochronne funkcje skóry. Doskonałe właściwości poślizgowe oraz bardzo dobre wchłanianie w skórę w ostatnim etapie zabiegu zapewniają komfort zarówno pacjentowi jak i masażyście.

Stosowanie: zalecany do każdego typu masażu, ze szczególnym uwzględnieniem masażu skóry ze skłonnością do przesuszenia.

Pojemność: 450 ml

Składniki wg INCI: Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate, Ascrobyl Palmitate, Lecithin, Paraffinum, Citronellol, Geraniol, Lilial.

komsetyki-habys-c.jpg

Profesjonalne kosmetyki do masażu pozwalają zwiększyć skuteczność zabiegów i wzmocnić ich dobroczynne działanie. dostarczają też pacjentom niepowtarzalnych wrażeń i doznań, dzięki czemu masaż staje się jeszcze bardziej zmysłowy, przyjemny i odprężający.

Linia profesjonalnych kosmetyków do masażu Habys to gwarancja jakości.

Odwiedź bibliotekę naszych filmów