Pokrowiec City z Twoją reklamą

Pokrowiec City z Twoją reklamą Powiększ

Posiada 4 pojemne kieszenie, pas na ramię, uchwyt transportowy, usztywnione dno wzmocnione wytrzymałym, wodoodpornym materiałem i odblaski. Nowoczesny design, wygodny, funkcjonalny, wykonany z bardzo wytrzymałego materiału pokrowiec zapewni wygodę transportu oraz ochroni stół przed uszkodzeniami.

510,00 zł

Available Option

Dostępność: do 14 dni roboczych

Dobierz opcje

Dodatkowe akcesoria i opcje

Kółka do pokrowca 75,00 zł

Kółka do pokrowca ułatwiają jego przemieszczanie na płaskich powierzchniach, dodatkowo zabezpieczając jego spodnią część przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Kółka wykonane są ze specjalnej gumy i mocowane na wytrzymałej metalowej konstrukcji. Dwa spośród czterech kółek, po jednej ze stron pokrowca, są obrotowe, co znacznie ułatwia transport pokrowca. Kółka można zamówić do wszystkich pokrowców poza modelami dla stołów Aero

Opcja plecak do pokrowca 95,00 zł

Opcja "plecak" do pokrowca to dodatkowa funkcjonalność, umożliwiająca przenoszenie pokrowca na plecach jak tradycyjny plecak. Ramiączka posiadają komfortowe wypełnienia oraz regulację umożliwiającą dostosowanie wielkości do wzrostu masażysty.

- +

Pracujesz mobilnie? Chcesz zdobywać więcej klientów?

Wymyśl reklamę swoich usług a my zamieścimy ją w najbardziej widocznym miejscu na pokrowcu! Dzięki temu przyciągniesz uwagę nowych potencjalnych klientów!

Jak zamówić Pokrowiec Standard z Twoją Reklamą?

  • Podczas zamawiania, w uwagach do zamówienia podaj treść Twojej reklamy oraz numer widoczny obok jednego z powyższych projektów (wraz z uwagami co ewentualnie zmienić).
  • Jeśli życzysz sobie własny projekt - prześlij go do Doradcy (od którego otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zamówienia). Projekt powinien być przygotowany w wersji jednokolorowej (na ciemnym tle) w pliku wektorowym (na krzywych) w wielkości maksymalnej A4 w skali 1:1. Jeśli nie posiadasz projektu zgodnego z powyższą specyfikacją możemy pomóc w jego przygotowaniu. W takim przypadku skontaktuj się z nami, prześlij swoje logo, treść reklamy, a my przygotujemy wycenę indywidualną uwzględniającą czas pracy grafika.
  • Nasz Doradca prześle do Ciebie propozycję finalnego projektu do zatwierdzenia.
  • Po zatwierdzeniu projektu przystąpimy do realizacji zamówienia.

Jak wykonujemy nadruk?

Aby zapewnić dobrą widoczność, nadruk wykonujemy w kolorze jasnoszarym na ciemnym tle pokrowca. Wykorzystujemy technologię termotransferu folii poliuretanowej flex, która jest powszechnie stosowania w znakowaniu odzieży sportowej, zapewnia wysoką trwałość i łatwe utrzymanie pokrowca w czystości.

Zobacz wybrane realizacje naszych Klientów >>


Sprawdź czym wyróżnia się Pokrowiec City:

  • spód pokrowca wzmocniony wytrzymałym, wodoodpornym, antypoślizgowym, odpornym na zabrudzenia podgumowanym materiałem,
  • łączenia wykonane z zastosowaniem podwójnego szwu z lamówką,
  • odblaskowe elementy zwiększające bezpieczeństwo,
  • solidny zamek, podszyty materiałem ochronnym,
  • wypełniony pianką komfortowy naramiennik,
  • pojemne kieszenie wzmocnione lamówką.

"Dodatkowa reklama na pokrowcach sprawia, że jesteśmy bardziej rozpoznawalni [...]
Masaż z dojazdem do Klienta z doskonałym sprzętem Habys- lekki, wytrzymały i wysokiej jakości. Klienci bardzo chwalą sobie wygodę stołów i krzeseł do masażu a dodatkowa reklama na pokrowcach sprawia, że jesteśmy bardziej rozpoznawalni. POLECAMY i zapraszamy do Krakowa na masaże.
Krakowskie Centrum Masażu

"Pokrowiec standard z reklama sprawdza się genialnie [...]
Pokrowiec standard z reklama sprawdza się genialnie. Mam ?darmową? reklamę na długo. Wprawdzie często podróżuje autem, ale zdarza mi się spacerować do pacjenta ze stołem. Nie raz już byłem zaczepiony na ulicy z prośba o zostawienie wizytówki - teraz ludzie wiedzą co noszę i kim jestem ;)
Konrad fizjoterapeuta

Odwiedź bibliotekę naszych filmów