Pokrowiec Standard

Pokrowiec Standard Powiększ

Posiada 1 pojemną kieszeń, pas na ramię, uchwyt transportowy, usztywnione dno wzmocnione stopkami. Wygodny, lekki, wykonany z wytrzymałego materiału. Zapobiega uszkodzeniom stołu podczas transportu i przechowywania.

220,00 zł

Available Option

Dostępność: do 14 dni roboczych

Dobierz opcje

Dodatkowe akcesoria i opcje

Kółka do pokrowca 75,00 zł

Kółka do pokrowca ułatwiają jego przemieszczanie na płaskich powierzchniach, dodatkowo zabezpieczając jego spodnią część przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Kółka wykonane są ze specjalnej gumy i mocowane na wytrzymałej metalowej konstrukcji. Dwa spośród czterech kółek, po jednej ze stron pokrowca, są obrotowe, co znacznie ułatwia transport pokrowca. Kółka można zamówić do wszystkich pokrowców poza modelami dla stołów Aero

Opcja plecak do pokrowca 95,00 zł

Opcja "plecak" do pokrowca to dodatkowa funkcjonalność, umożliwiająca przenoszenie pokrowca na plecach jak tradycyjny plecak. Ramiączka posiadają komfortowe wypełnienia oraz regulację umożliwiającą dostosowanie wielkości do wzrostu masażysty.

- +

Pokrowiec standard wyróżnia:

  • komfortowy naramiennik, wypełniony pianką.
  • usztywnione dno, zabezpieczone solidnymi stopkami.
  • wytrzymałe uchwyty transportowe.
  • solidny zamek, podszyty materiałem ochronnym.
  • odblaskowe elementy zwiększające bezpieczeństwo.
  • pasy wzmacniające i usztywniające pokrowiec.

 

Nowy pokrowiec jest dużo bardziej funkcjonalny i o wiele wygodniejszy w użytkowaniu.
Jako nowy, szczęśliwy:), użytkownik pokrowca firmy Habys chciałbym BARDZO podziękować za "współpracę" związaną z jego poprawą i wykonaniem. Nowy pokrowiec jest dużo bardziej funkcjonalny i o wiele wygodniejszy w użytkowaniu. Mam nadzieję, że nowe rozwiązania zostaną również zastosowane w pozostałych pokrowcach Państwa firmy. Jestem przekonany, że nowi nabywcy będą z nich bardzo zadowoleni. Bardzo dziękuję również Panu z Działu Technicznego, który zastosował się do wszelkich wskazówek jakie mu przekazałem. Wykonanie nowego pokrowca jest naprawdę perfekcyjne i mam nadzieję, że będzie mi służył przez dłuższy czas. Bardzo dziękuję za "współpracę" i życzyłbym wszystkim firmom, by miały takie podejście do klienta!!!
Rafał Gniatkowski

Odwiedź bibliotekę naszych filmów