Kontakt

Obsługa klienta
Skorzystaj z pomocy naszych Doradców Klienta

Chcesz dowiedzieć się jak odpowiednio dobrać stół do masażu? Nie znalazłeś dla siebie stołu lub wyposażenia w naszej ofercie? Skontaktuj się z nami! Doradcy Klienta czekają na Twoje pytania.

Więcej opcji kontaktu
Kontakt

Szukasz odpowiedzi na pytania? Skontaktuj się z naszym Doradcą i skorzystaj z profesjonalnej porady. Nasz doświadczony personel z chęcią odpowie na wszelkie pytania dotyczące oferowanych produktów. Dzięki temu zakupy w naszym sklepie internetowym będą dla Ciebie przyjemnością. Oferujemy pomoc w wyborze stołu do masażu, oraz wszelkich akcesoriów do masażu.

Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 pod numerem telefonu 887 766 115.

Napisz do nas:

Obsługa Klienta: info@habys.pl


Umów się na prezentację produktów on-line na żywo, za pośrednictwem video czatu przez Messenger. Możesz również zobaczyć nasze bestsellery w showroomie Habys, który znajduje się w siedzibie naszej firmy w Jaśle.
Wcześniej skontaktuj się z dowolnym Doradcą w celu uzgodnienia terminu prezentacji.

Informujemy, że w siedzibie firmy Habys nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. W siedzibie firmy oferujemy realizację odbiorów osobistych zamówień składanych przez sklep internetowy oraz możliwość zapoznania się z aktualną ekspozycją produktów w showroomie.

Odwiedź nas w Jaśle:pixel