O firmie

O Habys
Skorzystaj z pomocy naszych Doradców Klienta

Chcesz dowiedzieć się jak odpowiednio dobrać stół do masażu? Nie znalazłeś dla siebie stołu lub wyposażenia w naszej ofercie? Skontaktuj się z nami! Doradcy Klienta czekają na Twoje pytania.

Więcej opcji kontaktu
O nas O nas, czyli o ludziach, pasji, wartościach
Kim jesteśmy Kim jesteśmy

Jesteśmy polską marką, wspierającą pracę fizjoterapeutów, masażystów i kosmetologów, obecną na rynku krajowym i europejskim od ponad 24 lat. Początki Habys sięgają roku 1998r., kiedy to Magdalena i Emil Kędrek założyli firmę produkującą stoły do masażu. Docenieni za najwyższą jakość i niezawodność produktów oraz stale obecni w świecie fizjoterapii i masażu postanowiliśmy wziąć odpowiedzialność za rozwój całej branży i jeszcze lepiej zadbać o potrzeby naszych klientów. Dlatego obecnie oprócz rodzimej produkcji, prowadzimy dynamicznie rozwijający się e-commerce, który każdego dnia 24h na dobę zapewnia fizjoterapeutom, masażystom oraz terapeutom manualnym profesjonalne narzędzia, akcesoria i wysokiej jakości produkty, stwarzając lepsze warunki do pracy, pasji i rozwoju.

W naszym sklepie www.habys.pl znajdziecie najwyższej jakości składane i stacjonarne stoły do masażu i fizjoterapii, stref Beauty & SPA, mobilne krzesła do masażu biurowego, kształtki, praktyczne akcesoria, najnowsze masażery, szeroką ofertę kosmetyków do masażu oraz inne produkty sprawdzonych marek zarówno do gabinetów jak i usług mobilnych.

Dokąd zmierzamy Dokąd zmierzamy

Od samego początku hołdujemy tym samy uczciwym wartościom, które doprowadziły nas od rodzinnej firmy do punktu, w którym jesteśmy. Przede wszystkim, to poszanowanie dla drugiego człowieka i jego pracy. Nie ograniczamy naszych relacji z klientami do transakcji kupił-sprzedał, zawsze jesteśmy gotowi służyć Wam doradztwem, wsparciem i wiedzą. Czujemy odpowiedzialność za świat, w którym możemy realizować naszą pasję. Doceniamy wartość społeczności, z którą zbudowaliśmy nasz sukces. Dlatego nie jest nam obojętne co się w niej dzieje i dokąd zmierza. Chcemy wywierać korzystny wpływ na nasze otoczenie.

Jesteśmy po to, aby poprzez tworzenie, rozwój, sprawną dystrybucję produktów oraz edukację wspierać profesjonalistów z branży fizjoterapii i masażu w ich efektywnej i komfortowej pracy i pasji. Chcemy doskonalić produkty i procesy tak, aby holistycznie wspierały klientów firmy, a nasza praca była inspiracją dla całej branży. Opinie klientów i referencje jakie otrzymujemy potwierdzają, że nasza praca przynosi dobre efekty.

Co nas wyróżnia Co nas wyróżnia

W Habys przywiązujemy szczególną uwagę do:

Standardów jakościowych
Robiąc zakupy w habys.pl, możesz być pewien, że znajdziesz tutaj sprawdzone, wyselekcjonowane produkty, spełniające wysokie standardy jakościowe Habys, testowane jakościowo stoły i akcesoria, certyfikowane wyroby medyczne oraz inne produkty sprawdzonych marek, poszukiwane na rynkach europejskich.

Profesjonalnego doradztwa
Nasi doradcy to profesjonaliści z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którzy są dostępni dla Ciebie 12h na dobę. Możesz skontaktować się z nimi telefonicznie, na czacie, w każdej chwili znajdziesz ich również on-line, w mediach społecznościowych oraz branżowych grupach dyskusyjnych. To od Ciebie zależy, gdzie i w jaki sposób chcesz z nimi porozmawiać. Pomogą dopasować odpowiedni sprzęt, aby Twoja praca była komfortowa, ergonomiczna i przyjazna dla Twoich pacjentów. A jeśli masz ochotę spotkać się z nami osobiście, zapraszamy do naszego showroomu w Jaśle.

Twojego rozwoju na każdym etapie
Twój rozwój na każdym etapie działalności, edukacji czy ścieżki zawodowej i dostęp do wysokiej jakości produktów w najbardziej atrakcyjnych cenach jest dla nas ważniejszy niż miejsce ich wytwarzania. Dlatego wykorzystując globalne możliwości produkcyjne oprócz rodzimej produkcji, rozpoczęliśmy współpracę z zagranicznymi producentami. Dzieląc się doświadczeniem, wprowadziliśmy nowy model współpracy z dostawcami z całego świata. Świadomie wybieramy i współpracujemy z najlepszymi dostawcami, zapewniając wysoką jakość i jednocześnie zmniejszając koszty. Efektem jest wysokiej jakości produkt w niespotykanych dotąd na rynku polskim cenach, dopasowany do Twoich potrzeb. Głęboko wierzymy, że nasz rozwój to rozwój naszych klientów!

pixel