Czekamy na telefon od Ciebie

Skontaktuj się

Doradcy Klientów sklepu internetowego dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 a w soboty od 9:00 do 17:00.

W godzinach od 18:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach od 9:00 do 17:00 dzwoń pod numer: tel. +48 669 000 555

Sklep stacjonarny otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

Biuro Dobrej Obsługi Klienta

tel. +48 13 44 584 60
tel. +48 13 44 627 88
tel. +48 665 080 007

Adres do korespondencji

Habys Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 1,
38-200 Jasło

fax: +48 13 44 58 350
e-mail: biuro@habys.pl

Social Media

Facebook | YouTube | Opineo.pl

Możesz też, skontaktować się bezpośrednio z wybranym Doradcą:

Monika Górniak / Doradca Klienta

Monika Górniak
tel.: 13 44 53 613
kom: 665 080 007
monika.gorniak@habys.pl
Skype: monika-habys
GG: 5639886

Małgorzata Madejczyk / Doradca Klienta Hurtowego

Małgorzata Madejczyk
tel.: 13 44 53 603
kom: 669 000 555
malgorzata.madejczyk@habys.pl
GG: 1004321

Tomasz Olbrot / Dyrektor ds. Aliansów Strategicznych

Tomasz Olbrot
tel.: 13 44 53 602
kom: 601 442 999
tomasz.olbrot@habys.pl
GG: 48202250

Bożena Mierzwa / Doradca Klienta

Bożena Mierzwa
tel.: 13 44 53 607
kom: 601 444 402
bozena.mierzwa@habys.pl
GG: 54989021

Karolina Nigborowicz  / Doradca Klienta

Karolina Nigborowicz
tel.: 13 44 53 601
kom: 887 766 115
karolina.nigborowicz@habys.pl
GG: 65657481

Justyna Czerkiewicz / Doradca Klienta

Justyna Czerkiewicz
fizjoterapeuta
urlop macierzyński

Krystian Okarma / Kierownik Działu Sprzedaży

Krystian Okarma
Kierownik Działu Sprzedaży
kom: 669 907 222
krystian.okarma@habys.pl
GG: 49534440

W sprawach reklamacji, faktur i spedycji kontaktuj się z:

Piotr Staniszewski / Dział Reklamacji

Piotr Staniszewski
Serwis i reklamacje
kom: 663 144 066
piotr.staniszewski@habys.pl
GG: 51984583

Anna Dykas / Faktury i spedycja

Anna Dykas
Faktury i spedycja
tel.: 13 44 53 623
kom: 661 222 999
anna.dykas@habys.pl

Jeżeli jesteś dystrybutorem Habys kontaktuj się z:

Małgorzata Madejczyk / Doradca Klienta Hurtowego

Małgorzata Madejczyk
Doradca Klienta Hurtowego
tel.: 13 44 53 603
kom: 669 000 555
malgorzata.madejczyk@habys.pl
GG: 10043218

Anna Poniatowska-Wójcik / Global Customer Care

Anna Poniatowska-Wójcik
Global Customer Care
kom: 667 677 988
anna.poniatowska@habys.pl
GG: 3751828

A może szukasz kontaktu z:

Anna Wietecha / Księgowość

Anna Wietecha
Księgowość
tel.: 13 44 53 624
kom: 695 260 900
anna.wietecha@habys.pl

Aleksandra Czarny / Asystentka Biura

Aleksandra Czarny
Asystentka Biura
tel.: 13 44 53 606
kom: 887 766 224
aleksandra.czarny@habys.pl

Sebastian Sienicki / Administrator IT

Sebastian Sienicki
Administrator IT
kom: 667 699 907
sebastian.sienicki@habys.pl

Krzysztof Urba / Menedżer ds. Marketingu

Krzysztof Urba
Menedżer ds. Marketingu
tel.: 13 44 53 617
kom: 661 333 888
krzysztof.urba@habys.pl

Andrzej Telma / Kierownik Produkcji

Andrzej Telma
Kierownik Produkcji
tel.: 13 44 84 030
kom: 781 448 446
andrzej.telma@habys.pl

Marcin Wojcieszek / Kierownik Produkcji

Marcin Wojcieszek
Kierownik ds. Zaopatrzenia
kom: 601 444 401
marcin.wojcieszek@habys.pl

Marcin Wanat / Technolog Produkcji

Marcin Wanat
Technolog Produkcji
kom: 607 547 457
marcin.wanat@habys.pl

Odwiedź nas w Jaśle


Odwiedź bibliotekę naszych filmów