Czekamy na telefon od Ciebie

Skontaktuj się

Doradcy Klientów sklepu internetowego dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

Sklep stacjonarny otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

Biuro Dobrej Obsługi Klienta

tel. +48 13 44 584 60
fax: +48 13 44 58 350
e-mail: biuro@habys.pl

Adres do korespondencji

Habys Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 1 
38-200 Jasło

Social Media

Facebook | YouTube | Opineo.pl

Możesz też, skontaktować się bezpośrednio z wybranym Doradcą:


Monika Górniak / Doradca Klienta

Monika Górniak
tel.: 13 44 53 613
kom: 665 080 007
monika.gorniak@habys.pl
Skype: monika-habys
GG: 5639886

Bożena Mierzwa / Doradca Klienta

Bożena Mierzwa
tel.: 13 44 53 607
kom: 601 444 402
bozena.mierzwa@habys.pl
GG: 54989021

Tomasz Olbrot / Dyrektor ds. Aliansów Strategicznych

Tomasz Olbrot
tel.: 13 44 53 602
kom: 601 442 999
tomasz.olbrot@habys.pl
GG: 48202250

Dariusz Kędziora / Doradca Klienta

Dariusz Kędziora
tel.: 13 44 53 615
kom: 724 999 066
dariusz.kedziora@habys.pl
GG: 69096845

Małgorzata Madejczyk / Doradca Klienta

Małgorzata Madejczyk
tel.: 13 44 53 606
kom: 669 000 555
malgorzata.madejczyk@habys.pl

Krystian Okarma / Kierownik Działu Sprzedaży

Krystian Okarma
Kierownik Działu Sprzedaży
kom: 669 907 222
krystian.okarma@habys.pl
GG: 49534440


W sprawach faktur i spedycji kontaktuj się z:

Anna Dykas / Faktury i spedycja

Anna Dykas
Faktury i spedycja
tel.: 13 44 53 623
kom: 661 222 999
anna.dykas@habys.pl

Jeżeli jesteś dystrybutorem Habys kontaktuj się z:

Małgorzata Madejczyk / Doradca Klienta

Małgorzata Madejczyk
tel.: 13 44 53 606
kom: 669 000 555
malgorzata.madejczyk@habys.pl

Izabela Nawrocka / Global Customer Care

Izabela Nawrocka
Global Customer Care
mob / whatsapp:
+48 887 766 224
izabela.nawrocka@habys.com

A może szukasz kontaktu z:

Anna Wietecha / Księgowość

Anna Wietecha
Księgowość
tel.: 13 44 53 624
kom: 695 260 900
anna.wietecha@habys.pl

Sebastian Sienicki / Administrator IT

Sebastian Sienicki
Administrator IT
kom: 667 699 907
sebastian.sienicki@habys.pl

Krzysztof Urba / Menedżer ds. Marketingu

Krzysztof Urba
Menedżer ds. Marketingu
tel.: 13 44 53 617
kom: 661 333 888
krzysztof.urba@habys.pl

Andrzej Telma / Kierownik Produkcji

Andrzej Telma
Kierownik Produkcji
tel.: 13 44 84 030
kom: 781 448 446
andrzej.telma@habys.pl

Marcin Wanat / Technolog Produkcji

Marcin Wanat
Technolog Produkcji
kom: 607 547 457
marcin.wanat@habys.pl

Odwiedź nas w Jaśle


Odwiedź bibliotekę naszych filmów