Eco-Friendly

O Habys
Skorzystaj z pomocy naszych Doradców Klienta

Chcesz dowiedzieć się jak odpowiednio dobrać stół do masażu? Nie znalazłeś dla siebie stołu lub wyposażenia w naszej ofercie? Skontaktuj się z nami! Doradcy Klienta czekają na Twoje pytania.

Więcej opcji kontaktu
O nas W trosce o środowisko naturalne!

W Habys wyznajemy zasadę, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za naszą Planetę, dlatego wciąż udoskonalamy nasze procesy i kształtujemy codzienne nawyki w kierunku ECO-friendly! Wierzymy, że życie w szacunku do natury to zdrowie nasze i naszych bliskich!

W jaki sposób realizujemy filozofię ECO-Friendly?

ECO-dokumentacja
Preferujemy elektroniczny obieg dokumentów, minimalizując zużycie papieru. Nasze procesy i archiwizacja są w pełni zdigitalizowane. Drukarki i kserokopiarka w naszej firmie mają więc niewiele pracy. Pracownicy tworzący nasz zgrany team to ludzie o wysokiej wrażliwości, uważni na środowisko naturalne.

ECO-faktura
Ograniczamy ilość wydruków i zużycia papieru. Papierowe faktury i paragony zamieniliśmy na elektroniczne dokumenty sprzedaży (forma papierowa tylko na życzenie klienta). Z dumą możemy stwierdzić, że większość naszych klientów to świadomi odbiorcy rezygnujący z papierowej faktury. Jeśli jesteś jednym z nich. Wiedz o tym, że jesteśmy Ci za to bardzo wdzięczni! Zamiast wydawać na papier, sadzimy drzewa. Więcej o tym przeczytasz poniżej.

ECO-ogrzewanie
Cała nasza przestrzeń logistyczna: tj. siedziba firmy Habys, zakład produkcyjny, magazyny, biura są ogrzewane w 100% z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, a zimą w okolicy siedziby firmy jest mniej dwutlenku węgla.

ECO-sprzęt
Nasze budynki oświetlane są za pomocą energooszczędnego oświetlenia, a pomieszczenia wyposażono w energooszczędny sprzęt elektroniczny, minimalizując zużycie energii elektrycznej. Jako team budujemy dobre nawyki wśród naszych pracowników, nie zostawiając włączonego światła bez potrzeby. Doskonale wiemy, że wielkie efekty buduje się małymi ale systematycznymi krokami.

ECO-pakowanie
Nasze produkty pakujemy z wykorzystaniem eco-materiałów takich jak: przeznaczone do recyklingu kartony i foliopaki, eco-wypełniacze, poduszki, papier z makulatury. Foliowe opakowania stosujemy tylko w sytuacjach, gdy jest to niezbędne do zabezpieczenia niektórych rodzajów produktów. Zoptymalizowaliśmy proces pakowania naszych produktów w duchu ZERO WASTE. Każde opakowanie jest dokładnie dopasowane do produktu, a w paczkach zbiorowych układamy towar w taki sposób, aby nie marnować przestrzeni i nie korzystać z dużej ilości wypełniaczy.

ECO-produkcja
Planujemy nasze procesy produkcyjne w taki sposób, aby ograniczać do minimum wytwarzanie odpadów. W całej przestrzeni firmy stosujemy też pojemniki do segregacji śmieci, które zawsze są dostępne pod ręką.

ECO-zakupy
Nie kupujemy wody w plastikowych butelkach. Naszym pracownikom zapewniamy filtrowaną wodę lub wodę w szklanych butelkach. I uwierzcie nam na słowo, że smakuje lepiej, gdy wiemy, że nie szkodzimy naszej planecie!


Jesteśmy dumni, że wspólnie możemy tworzyć społeczność, która z pełną świadomością i uważnością, każdego dnia działa w duchu troski o naturę.

Ty też możesz być ECO-Friendly! Jak to zrobić?

Jeśli możesz, zrób selekcję naszego opakowania i wrzuć jego poszczególne elementy w odpowiednie kosze na śmieci. To co możesz, wykorzystaj ponownie. Następnie zrób zdjęcie, zamieść w swoich mediach społecznościowych, oznaczając markę Habys oraz #ecohabys. Sięgnij do pokładów własnej kreatywności. Wierzymy w Ciebie! To Twój mały-wielki krok dla dobra naszej Planety!

Świętujemy 25 lecie Habys sadząc drzewa!

Jesteśmy świadomi tego, że każdy krok w kierunku zadbania o nasze środowisko to nasze zdrowie, a my chcemy robić coraz większe kroki i inspirować tym innych! Jubileusz 25-lecia założenia firmy Habys który przypada na 2023 r. celebrujemy w wyjątkowy sposób! Z tej okazji postanowiliśmy rozpocząć akcję sadzenia drzew. Pierwsze wiosenne sadzenie za nami. Jesienią posadzimy kolejny habysowy las i mamy nadzieję, że zainspirujemy tym całą społeczność wspaniałych ludzi, których skupia marka Habys!

Nasze sadzenia możesz śledzić tutaj: www.posadzimy.pl/firma/habys-sp-z-o-o/pixel