Rekomendacje

O Habys
Skorzystaj z pomocy naszych Doradców Klienta

Chcesz dowiedzieć się jak odpowiednio dobrać stół do masażu? Nie znalazłeś dla siebie stołu lub wyposażenia w naszej ofercie? Skontaktuj się z nami! Doradcy Klienta czekają na Twoje pytania.

Więcej opcji kontaktu
Sprawdź nasze referencje
Rafał Uryzaj
Nisarga Eryk Dobosz

RCST, BBTRS, MER - masażysta Lomi i MER , terapeuta metody Czaszkowo Krzyżowej BCST

Mój pierwszy stół zakupiłem w 2008 roku i wciąż go używam. Kiedy okazało się że moja szkoła, Integral Body Institute zaczęła cieszyć się dużym zainteresowaniem w Polsce, postanowiłem zakupić najlepszy produkt na rynku - Habys. Najwyższa jakość naszych treningów zaczyna się już od doboru najlepszych stołów. Stoły " Panda" znakomicie sprawdzają się podczas masażu mięśniowo powięziowego rozluźniania oraz Lomi Lomi Nui. Nasi trenerzy z USA są bardzo mile zaskoczeni najwyższą jakością stołów. Bardzo polecam stoły Habys, są moim zdaniem numerem 1 na rynku Europejskim.

Rafał Uryzaj
Centrum Szkoleniowe Rafał Uryzaj

Fizjoterapeuta z ponad 12-letnim doświadczeniem. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Założyciel i dyrektor Centrum Szkoleniowego Rafała Uryzaja oraz Rocznego Studium Terapii. Autor badań naukowych oraz publikacji z zakresu masażu tkanek głębokich. Członek KIF, a prywatnie miłośnik podróży, gór, trekkingu, biegania oraz klubu piłkarskiego FC Barcelona.

Już podczas nauki masażu korzystałem ze stołu firmy HABYS. Po wielu latach nadal mam moja pierwszą "Pandę" i przyznaję, że stół nie stracił nic ze swojej jakości. Korzystam z niego do dnia dzisiejszego z wielkim sentymentem i przekonaniem. Oprócz pracy w gabinecie również podczas prowadzonych przez nas szkoleń stoły HABYSA spisują się doskonale. W takich szkoleniach jak Relax & Therapy czy masażu głębokiego, gdzie najważniejsza jest stabilność i bezpieczeństwo ze względu na różne pozycje złożeniowe osoby masowanej stoły HABYSA spełniają wszystkie te wymogi. Tworzę i pracuję z pasją dlatego polecam ludziom z tymi samymi cechami. Polecam firmę HABYS.

Cecylia Czymbor
Cecylia Czymbor

Fizjoterapeuta Polskiego Związku Szermierczego Kadry Narodowej Szabli Kobiet, fizjoterapeuta i trener przygotowania motorycznego w klinice Carolina Medical Center. Członek Misji Medycznej Igrzysk XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro 2016.

W poszukiwaniach przenośnego stołu dla Kadry Narodowej Szabli Kobiet zgłosiłam się do firmy Habys. Firma bez zastanowienia przyszła mi do głowy gdyż na co dzień korzystam z ich stołów stacjonarnych w klinice. Ponadto podczas wielu kursów w przebiegu całej mojej nauki, niejednokrotnie zetknęłam się z tymi stołami i nigdy mnie nie zawiodły. Stół Aero jednak przerósł moje wszelkie oczekiwania. Potrzebowałam po prostu stołu przenośnego, a dostałam stół niezwykle lekki (na dodatek z możliwością przewozu na kółkach) z komfortową pianką i najlepszym systemem regulacji wysokości jaki kiedykolwiek widziałam. Jest to niezwykłe ułatwienie dla pracy fizjoterapeuty. Lekkość stołu, możliwość szybkiego rozłożenia i regulacji to ogromne zalety szczególnie w pracy ze sportowcami gdzie tam wszystko dzieje się szybko i gdzie jest się ciągle w ruchu. Przy tym wszystkim stół jest bardzo stabilny i wykonany niezwykle precyzyjnie z wysokiej jakości materiałów.

Gdy firma Habys i Pan Tomasz dowiedzieli się ze stół będzie przeznaczony dla kadry narodowej, zaproponowano mi stół w kolorach biało czerwonych (wspaniały kontakt z klientem i indywidualne podejście). To było niezwykłe dla mnie zaskoczenie, ale nie ukrywam, stół jest przepiękny. Często na międzynarodowych zawodach słyszałam nad nim zachwyty. Praca na stole Aero jest zdecydowanie komfortowa i przyjemna.

Tomasz Tittinger
Tomasz Tittinger

Współwłaściciel firmy tejpy.pl oraz fizjokursy.pl Fizjoterapeuta wielu wybitnych sportowców w tym Mistrzów Polski, Europy i Świata.

Jako użytkownik indywidualny korzystałem z wyrobów Habys od kilkunastu lat.

Obecnie posługuję się nimi również w pracy związanej z organizacją kursów, szkoleń, warsztatów dla fizjoterapeutów i masażystów. Produkty Habys eksploatujemy bardzo intensywnie. Poddajemy je testom w różnorodnych sytuacjach, znacznie obciążamy i wykorzystujemy w pracy ze sportowcami wielu dyscyplin. Wyroby Habys sprawdzają się w tych okolicznościach wyśmienicie.

Jakość wykonania, funkcjonalność i niezawodność pozwalają nam skupić się w pełni na wykonywanych zadaniach, a pacjentom zapewniają wygodę i satysfakcję z zabiegów. Warto podkreślić również fachowe doradztwo, niezawodny serwis i profesjonalne podejście firmy do Klienta. Gorąco polecam firmę Habys wszystkim, dla których ważna jest jakość wyrobów oraz obsługi.

Rafał Binda
Rafał Binda

fizjoterapeuta praktykujący od ponad 20 lat. Absolwent AWF we Wrocławiu na kierunku fizjoterapia, członek Komisji Medycznej przy Polskim Komitecie Olimpijskim. Fizjoterapeuta Polskiego Związku Judo, współpracujący z Polskim Związkiem Bokserskim, Polskim Związkiem Tenisa Stołowego. Członek misji medycznej podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2008, Londynie 2012 i Rio 2016. Był również w składzie zespołu medycznego w trakcie Igrzysk Wojskowych w Hyderabadzie 2007, Rio 2011 i Wuhan 2019.

W swojej wieloletniej i intensywnej pracy z wyczynowymi sportowcami – w tym polskimi olimpijczykami - starając się zapewnić wysoki poziom opieki fizjoterapeutycznej zwróciłem się do firmy Habys o dobór przenośnego stołu do masażu. Zależało mi na lekkim, wytrzymałym i stabilnym stole z możliwością szybkiej regulacji wysokości. Po konsultacjach wybór padł właśnie na Aero 60. Był to rok 2015 – czas wzmożonych przygotowań do Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016, nie tylko dla sportowców, ale i fizjoterapeutów. Mogę śmiało napisać, że był to bardzo udany zakup, bo stół sprawdził się w 100%. Nie zawiódł zarówno w pracy w gabinecie, w hali i w plenerze - na stadionie. Wytrzymał trudy wielu zawodowych podróży i służy mi do dziś. Jego konstrukcja i doskonałe parametry techniczno-użytkowe nie tylko ułatwiły moją pracę, ale sprawiły, że pacjenci również czuli się komfortowo w trakcie terapii.

Ze stołów firmy Habys korzystam z satysfakcją już od 2006 roku. Miałem okazję testowania wielu stołów, a obserwując jaką konstrukcyjną przemianę przeszły stwierdzam, że dla mobilnego fizjoterapeuty sportowego Aero 60 to must have. Dodatkową zaletą zakupów w Habys jest możliwość doboru dodatkowych akcesoriów, włącznie z wprowadzeniem modyfikacji konstrukcji produktu w zależności od indywidualnych potrzeb, co dodatkowo poprawia ergonomię pracy i komfort pacjenta. Dzięki temu fizjoterapeuta otrzymuje składany stół „skrojony na miarę”. Choć przyznam, że czekam jeszcze na powrót możliwości wyboru Aero o szerokości 50 cm ;)

Składam serdeczne podziękowania dla firmy Habys, a w szczególności dla Krystiana Okarmy za fachową pomoc i radę w doborze stołu. Wy również dokładacie cegiełkę w tworzeniu sukcesów polskich sportowców.

Piotr Szczotka
Piotr Szczotka

Terapeuta masażysta, szkoleniowiec, wydawca, współorganizator konferencji i targów. Autor opracowań metody IMBW, DMA i Twarz Emocjonalna. Współpracuje z środowiskiem lekarskim, kosmetycznym, psychoterapeutami w zakresie wykorzystania technik masażu w terapii, relaksacji, problemach estetycznych, terapii cellulitu oraz po zabiegach chirurgii. Promuje specjalistyczne masaże, pracę z tkankami miękkimi i metody body work. Prowadzi programy profilaktyczne dla firm work-site. Autor książek i wielu artykułów.

W firmie przez lata nazbierało się z 10 stołów. Jednak dla mnie najpraktyczniejszy jest obecnie Aero. Nie dlatego że mnie ludzie kojarzą od lat jako Bodyworker, masażysta w drodze, ale dlatego że w swojej klasie nie ma sobie Aero (na razie) równych. Powiedziałem na razie, ponieważ to 3-letnie, kolejne dzieło firmy Habys może się doczekać następnych. Wiadomo że od pierwszych stołów nastąpił wszak niesamowity progres i różnorodność.

W drodze z Aero całkiem mi dobrze, praktycznie i wygodnie.

Jeśli jadę do klienta czy chcę pojechać do pacjentki jadę ze stołem Aero. Jeśli mam wykład dla masażystów, kosmetyczek czy lekarzy, dla pewności zabieram ze sobą własny stół Aero. Zdarzało się, iż jadąc na szkolenia w małych kameralnych grupach, zabierałem także Aero. Dlaczego? Pewność i profesjonalizm, nie można sobie pozwolić na dodatkowy stres, typu czy na pewno zapewnią stół, a jaki? Więc zabieram własny stół, zaprojektowany z dodatkowym udogodnieniem, pozwalającym na rozpięcie linek i w miarę potrzeby, służącym jako mata.

Z wiadomych przyczyn nie prowadzę samochodu, ale podróż z Aero taksówkami i tak samo publicznymi środkami transportu nie stanowi problemu. Stół brał także udział w kilku projektach w terenie. Jak ktoś ma poczucie humoru to wie, że w biegu ze stołem także :).

Ultralekki, stabilny, dobrze zaprojektowany wizualnie, poręczny. Ściąga także uwagę wielu grup zawodowych. Wiem że praktykują na nich (różne modele Aero) nie tylko masażyści, fizjoterapeuci, kosmetyczki ale i inne grupy zawodowe. Dodatkowo korzystam z niego okazjonalnie na terenie firm. Nie zawsze jest potrzebne krzesło do masażu lub mobil mat, dzisiaj klienci wybierają częściej opcję na leżąco. Jeśli mamy niewiele miejsca z powodu warunków socjalnych Aero spełnia zadania. Jeśli ktoś wyjeżdża z firmą, też spełni zadanie.

Istotne uwaga. Ultra lekkie stoły nie służą z założenia do bardzo dynamicznych zabiegów, intensywnych ćwiczeń czy terapii manualnej, to oczywiste. Jednak w swojej klasie Aero spełnia swoje zadania bardzo dobrze. Nie tylko w teorii, ale w praktyce. Mam go od trzech lat, miałem także inne. Jednak dla praktyka który porusza się, stanowi doskonały wybór.

Mój egzemplarz daje się spokojnie spakować, a poduszka na podgłówek oraz zamienny rogal, dają się schować do środka. Ale to jest już kwestia dopracowania szczegółów, tak aby kieszeń pokrowca, była jedynie na najistotniejsze dodatki. Jednorazowe prześcieradła, oliwki, itp.

Zmiana wysokości zatrzaskowa, tj. poprzez guziki w nogach stołu, daję możliwość szybkiej zmiany wysokości stołu. Rzecz jasna przed przystąpieniem do zabiegów lub po.

Reasumując. Aero to praktyczny, zwłaszcza dla mobilnych zabiegów składany stół. Dla większości zabiegów na ciało, także dla zabiegów kosmetycznych, podstawowej praktyki pielęgniarskiej oraz lekarskiej w ramach zabiegów mobilnych. Dyskutować można nad dodatkowym wyposażeniem w zależności od profilu praktyki. Ale to już inny temat.

Stołem Aero który wożę ze sobą, zainteresowało się także kilku hobbystów. Widocznie niektórzy tak już mają, jeśli chcą mieć własny stół, to już taki na poziomie, praktyczny.

mgr Wojciech Laber
mgr Wojciech Laber

p.o. Kierownika Zakładu Fizjoterapii, wykładowca akademicki, Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Katedra Fizjoterapii, Zakład Fizjoterapii.

Wózek transportowy stołu do masażu jest bardzo dobrym produktem. Świetnie sprawdza się przy transporcie, znacznie ułatwia dostarczenie stołu do masażu różnych typów (trzy generacje stołów Habys), daje wiele możliwości transportowych. Istotną zaletą jest odciążenie kręgosłupa masażysty i nie męczenie się podczas transportu. Jest on lekki, poręczny, po złożeniu zajmuje mało miejsca?

? największą furorę zrobił w Chorwacji podczas transportu łóżek, leżaków plażowych, materacy i parasoli. Wykorzystany maksymalnie do granic możliwości i wytrzymałości sprawił się dobrze w różnym terenie (asfalt, płyty chodnikowe, kamienie, trawa, ziemia).

Articon - Studio Tatuażu Artystycznego
Articon - Studio Tatuażu Artystycznego

Articon - Studio Tatuażu Artystycznego

Wielkie podziękowania dla Pana Emila Kędrka i jego pracowników za stworzenie wspaniałych mebli i urządzeń przydatnych w codziennej pracy tatuażysty, wysoki standard połączony z estetyka formy ekspresowa realizacja zamówienia pozwala mi w sposób bardzo profesjonalny wykonywać usługi, a zapewnienie wygody moim klientom w trakcie wykonywania zabiegu skutkuje ich powrotem na kolejne zabiegi.

Marcin Banasiński
Marcin Banasiński

Krzesło firmy Habys, to produkt jedyny w swoim rodzaju. Jest przede wszystkim stabilne, regulowane we wszystkich potrzebnych płaszczyznach a do tego wytrzymałe i chyba co najważniejsze - mobilne. A mobilne znaczy się poręczne, lekkie i ?szybkorozstawialne?. Niczego mi więcej nie potrzeba. Polecam.

Andrzej Rzeszutek
Andrzej Rzeszutek

Skoczek do wody. Vice Mistrz oraz brązowy medalista Mistrzostw Europy Juniorów. Finalista Mistrzostw Świata Seniorów. Wielokrotny Mistrz Polski Juniorów i Seniorów na Zimowych i Letnich Mistrzostwach Polski. Wielokrotny zwycięzca zawodów z cyklu Grand Prix Polski.

Podczas mojej codziennej pracy treningowej oraz podczas bezpośrednich przygotowań do ważnych zawodów korzystam ze stołu Firmy Habys. Jestem bardzo zadowolony z jakości i wytrzymałości tego produktu, czuję się na nim bezpiecznie i komfortowo. Z funkcjonalności stołu jest również zadowolony mój fizjoterapeuta, który często podkreśla jego walory. Szczerze mogę powiedzieć, że Habys pomaga mi w sukcesach. Mocno polecam tę markę.

Krystian Herba
Krystian Herba

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, finalista i uczestnik wielu zawodów cyklotrialowych na świecie. Reprezentant Polski w latach 1999-2009. Finalista programu "Mam talent". Obecnie skacząc rowerem po schodach zdobywa najwyższe budynki na świecie - w 2012 roku ustanowił w Dubaju Rekord Guinnessa.

W swojej codziennej pracy treningowej oraz podczas wyjazdów korzystam ze stołów Firmy Habys . Jestem bardzo zadowolony z jakości oraz funkcjonalności i wytrzymałości tych stołów. Poddawane są one dużym obciążeniom w różnych warunkach i zdają ten egzamin wyśmienicie. Są wygodne, łatwe w transporcie i konserwacji . Zawsze mogę liczyć na wsparcie, opiekę i fachowe doradztwo Firmy. Gorąco polecam ich wyroby - to dobra sprawdzona marka.

Wojciech Laber
Wojciech Laber

p.o. Kierownika Zakładu Fizjoterapii, wykładowca akademicki, Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Katedra Fizjoterapii, Zakład Fizjoterapii

Masażem zajmuję się od 26 lat. Jest to zarówno praca dydaktyczna - nauka masażu w szkołach fizjoterapii i na kursach masażu - jak również praca z pacjentami w gabinecie z zastosowaniem różnych form i rodzajów masażu. Od kilku lat w swojej pracy zawodowej wykorzystuję stacjonarne i składane stoły do masażu firmy Habys, oraz używam różnorodnych kształtek dostarczanych przez firmę. Na stołach Habys masowani są moi pacjenci, pracują na nich także moi studenci i słuchacze kursów. W mojej ocenie, stoły i kształtki Habys sprawdzają się idealnie zarówno w pracy z pacjentem jak i podczas nauki masażu. Mogą być także z powodzeniem stosowane w gabinetach masażu. Budowa stołów, ich waga, stabilność, masywność i niekonwencjonalne rozwiązania techniczne z wykorzystaniem komfortowego mechanizmu regulacji wysokości umożliwiają pacjentowi wygodne zajęcie pozycji na stole, a masażyście pozwalają dbać o kręgosłup. System opuszczanych kółek stwarza możliwość łatwego transportu i przemieszczania stołu w gabinecie masażu, co bardzo pozytywnie wpływa na funkcjonalność produktu. Warto także podkreślić, że proponowane kształtki, kliny i wałki ułatwiają uzyskanie prawidłowego ułożenia pacjenta, gwarantującego pełne rozluźnienie mięśni, odprężenie i relaksację. Dbałość wykończenia, bardzo dobra jakość materiałów nadają produktom Habys gwarantowaną trwałość, co daje długi okres użytkowania , atrakcyjna stylistyka ukazuje ich estetyczny i przyjazny wygląd mile wpisujący się w całość gabinetu masażu. Wszystkie te cechy gwarantują, że praca masażysty z zastosowaniem wyrobów firmy Habys jest wygodna, bezpieczna, ekonomiczna i komfortowa, a sukces terapeutyczny poparty wiedzą i umiejętnościami manualnymi oraz doskonałym sprzętem do masażu, jest gwarantowany. Podsumowując: polecam produkty firmy HABYS, według mnie nr 1 w Polsce, a nawet w Europie.

Gabinet Rudek & KKŚ AZS Rzeszów
Gabinet Rudek & KKŚ AZS RzeszówAndrzej Rudek, Andrzej Probola

Andrzej Rudek jest fizjoterapeutą - Gabinety Rehabilitacji Rudek, Andrzej Probola jest Dyrektorem Sportowym KKŚ AZS Rzeszów

W okresie przygotowań przedsezonowych stół mobilny Aero firmy Habys był przez nas używany do wykonywania zabiegów masażu koszykarek grających w barwach naszego Klubu KKŚ AZS Rzeszów. Ze względu na charakter masażu sportowego, jednym z najważniejszych kryteriów naszej oceny stołu była jego mobilność i możliwość elastycznego stosowania. Stół Aero sprawdził się pod tym względem bardzo dobrze. Decydujące znaczenie miała niska waga i niewielkie rozmiary stołu oraz wygoda i szybkość regulacji wysokości. Podczas pracy ze stołem stwierdziliśmy, że pomimo obniżenia wagi funkcjonuje on stabilnie i daje poczucie bezpieczeństwa podczas masażu. Rozmiary stołu nie przeszkadzały również w masażu wyższych zawodniczek - stół gwarantował koszykarkom komfort niezbędny podczas zabiegów. Aero wygląda estetycznie i bardzo nowocześnie, a jego stylistyka doskonale odpowiada duchowi aktywności sportowej. Utrzymanie stołu w czystości nie sprawiało problemu. Dodatki - takie jak pokrowiec transportowy - uzupełniały funkcjonalność stołu i zadowalająco spełniały swoją rolę

Tomasz Góra
Tomasz Góra

Organizator szkoleń w Rzeszowie, praktykujący fizjoterapeuta i terapeuta manualny. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Współwłaściciel Gabinetów Rehabilitacji Sanare.

Jakość, funkcjonalność, praktyczne rozwiązania plus świetna obsługa klienta to słowa, które najlepiej opisują sprzęt i firmę Habys. Dlatego też od początku naszej działalności związanej z organizacją kursów, szkoleń, warsztatów dla fizjoterapeutów, lekarzy, masażystów oraz studentów tych kierunków w Rzeszowie współpracujemy z firmą Habys, ku zadowoleniu uczestników naszych szkoleń, którzy potwierdzają pozytywną opinię.

Polecamy bardzo gorąco firmę Habys, ponieważ każdy klient bez wyjątku zostanie potraktowany indywidualnie i profesjonalnie, a sprzęt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających terapeutów.

mgr Helena Kreowska
mgr Helena Kreowska

Mistrz terapii Psychosomatycznej Integracji Ruchem: Masaże i Mentastyka Metoda dr. Miltona Tragera, certyfikowana i prowadząca własny gabinet Masażu Tragera od 1995 r. w Kanadzie i USA i od 2011 w Warszawie. Prezes Trager Kanada, organizatorka kursów Metody Tragera w Warszawie, propagatorka zdrowego trybu życia, profilaktyki i terapii ruchem Mentastyka. Masaże Tragera to nie tylko relaks, ale usuwanie traumy emocjonalnej wszelkiego rodzaju, to droga samorozwoju i rozszerzania świadomości, to rewitalizacja i profilaktyka, uelastycznianie i terapia dla stawów i kręgosłupa, to zwiększanie samoakceptacji, to holistyczne i indywidualne, uwazne podejście do każdej osoby.

Przywiozłam z Kanady do Polski nieznaną tu jeszcze metodę terapii i profilaktyki, potrzebne mi było kompletne, luksusowe pod każdym względem wyposażenie gabinetu masażu. Po skontaktowaniu się z firmą HABYS zostałam kompletnie oczarowana jakością zarówno sprzętu jak i rewelacyjną obsługą przy zamawianiu, doradzaniu i dostarczeniu zamówienia. Doradzono mi właściwy dobór stołów do masażu, mebli i wszystkich dodatków, zaproponowano mi dodatkowe usprawnienia i wyposażenie stołów z uwzględnieniem specyfiki terapii manualnej Tragera. Po otrzymaniu przesyłki pracownicy firmy HABYS fachowo tłumaczyli mi przez telefon możliwości mechanizmów tego sprzętu, nieznane mi dotąd z innych krajów. Do dziś ja i moi klienci cieszą sie super luksusowym standardem i wygodą w używaniu stołów i krzeseł do masażu firmy HABYS. Życzę Polsce aby każda firma była tak przyjazna i profesjonalna jak firma HABYS.

Jacek Rusin
Jacek Rusin

Fizjoterapeuta Asseco Resovia Rzeszów

Przez kilka miesięcy dzięki uprzejmości firmy Habys z Jasła, miałem możliwość testowania przenośnego stołu do masażu Aero. Jego najważniejszą zaletą jest niewielka waga co ma podstawowe znaczenie dla fizjoterapeuty sportowego często podróżującego z zawodnikami. Stół mimo lekkiej konstrukcji zachowuje dużą stabilność. Jest bardzo uniwersalny dzięki możliwości regulowania wysokości i to w sposób bardzo szybki, nie sprawia również żadnych problemów podczas składania i rozkładania, a jego niewielkie rozmiary zapewniają możliwość rozłożenia w prawie każdym miejscu. Na szczególną uwagę zasługuje również wysoka jakość tapicerki - jest bardzo trwała i łatwa do utrzymania w czystości. Jedynym mankamentem stołu jest mocowanie zagłówka, jest mało stabilny, czasami zacina się podczas wkładania, ale wynika to z konstrukcji i przeznaczenia stołu, natomiast co najważniejsze nie przeszkadza to w samej pracy. Podsumowując, stół do masażu Aero jest doskonałym uzupełnieniem stacjonarnego stołu, a dla terapeutów pracujących w domu pacjenta lub z zawodnikami na wyjazdach jest wręcz niezbędnym elementem wyposażenia. Produkt godny polecenia.

Ekipa masująca
Ekipa masująca

Twórca "Ekipy Masującej", Internetowego Portalu MASAZE.pl, Spa w hotelach Le Regina oraz Sofi tel Victoria

Będę tu oryginalny i nie będę mówił o stołach do masażu bo widzę że sprawa ta jest już wszystkim wiadoma. Natomiast bardzo chciałbym podziękować za miłą, szybką i bardzo profesjonalną obsługę. Oby inne firmy brały z Was przykład.

Maciej Biały
Maciej Biały

Fizjoterapeuta Reprezentacji Polski w koszykówce na wózkach, członek misji medycznej podczas Paraolimpiady Londyn 2012.

Każdy fizjoterapeuta, masażysta czy trener odnowy biologicznej na pewno zdaje sobie sprawę, że przenośny stół terapeutyczny to niezbędne narzędzie pracy ze sportowcami. Jak powszechnie wiadomo praca ta wiąże się z częstymi wyjazdami na różnego rodzaju zawody sportowe, przemierzaniem setek kilometrów zarówno drogą lądową jak i powietrzną oraz działaniami terapeutycznymi, które najczęściej wykonywane są w niewielkim pokoju hotelowym lub szatni sportowej. Z przenośnych stołów firmy Habys korzystam już blisko 4 lata i nie zawiodły mnie w żadnej sytuacji, co więcej sprostały każdym nawet najtrudniejszym warunkom. Dodatkowo zaprojektowane są w sposób zapewniający komfort zarówno pacjentowi jak i terapeucie. Początkowo pracowałem na modelu Panda, który cechuje solidne wykonanie, bardzo dobra stabilność oraz wynikająca z powyższych znaczna waga. Od jakiegoś czasu mam przyjemność pracować na modelu Aero, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Jest on o połowę lżejszy niż wyżej wspomniana Panda, a podczas zabiegów zachowuje się zaskakująco stabilnie! Te wszystkie jak najbardziej pozytywne cechy składanych stołów firmy Habys, sprawiły, że korzystałem z ich niezawodności zarówno podczas takich imprez jak Mistrzostwa Świata, dwukrotnie Mistrzostwa Europy, a także w trakcie okresu przygotowań drużyny do turnieju paraolimpijskiego. Z całą odpowiedzialnością rekomenduję przenośne stoły terapeutyczne firmy Habys, każdemu kto pracuję lub chce rozpocząć pracę ze sportowcami i nie tylko.

Andrzej Dobrowolski
Andrzej Dobrowolski

Trener odnowy biologicznej Polskiej Kadry Wioślarzy

Jestem trenerem odnowy biologicznej Polskiej Kadry Wioślarzy i od kilku lat pracuję wraz z podopiecznymi w kadrze na sprzęcie firmy HABYS. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w aluminiowych stołach do masażu - typu MEDMAL, super-silna konstrukcja i niczym nie zachwiana ?równowaga? stawiają te stoły w gronie najlepszych produktów na rynku. Polecam każdemu, komu zależy na komforcie pracy.

Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego
Polski Związek Łyżwiarstwa SzybkiegoArkadiusz Skoneczny

Masażysta w Polskim Związku Łyżwiarstwa Szybkiego

Składam serdecznie podziękowania Firmie Habys za przekazanie stołu do Masażu Polskiemu Związkowi Łyżwiarstwa Szybkiego. Stół Aero posiada wiele zalet. Przede wszystkim jest nowoczesny i lekki co pomaga w częstych podróżach (dźwiganie mniejszego ciężaru), jest funkcjonalny (możliwość rozłożenia stołu w 10 sekund), jest stabilny, jest niezbędnym narzędziem każdego masażysty - fizjoterapeuty do polepszenia swojego warsztatu pracy a co za tym idzie do osiągania przez naszych zawodników wyższego poziomu sportowego. Gorąco polecam ten model stołu z racji tego, że jest to produkt polski i moim zdaniem na polskim rynku jest on najlepszy i z pewnością pomoże i ułatwi każdemu wykonywanie swojej pracy.

Polski Związek Towarzystw Wioślarskich
Polski Związek Towarzystw WioślarskichRobert Zaborski

Polski Związek Towarzystw Wioślarskich

Polski Związek Towarzystw Wioślarskich od kilku lat korzysta ze składanych stołów do masażu firmy ?Habys?. Solidność ich wykonania zapewnia fizjoterapeutom należyty komfort pracy, a zawodniczkom i zawodnikom wygodę podczas zabiegu. Bardzo intensywna eksploatacja stołów podczas zgrupowań i regat nie przekłada się na częstą konserwację i konieczność napraw. Po wielu dobrych opiniach o firmie i poleceniu jej przez zaufanych fizjoterapeutów, a także sprawdzeniu w codziennej pracy masażystów Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich, z pełną odpowiedzialnością jesteśmy w stanie polecić stoły firmy ?Habys.

Narodowa Kadra Juniorów w Pływaniu
Narodowa Kadra Juniorów w PływaniuZdzisława Kwiatkowska, Dariusz Draguła

Zdzisława Kwiatkowska jest fizjoterapeutą SMS - Kraków Kadra Narodowa Juniorów, Dariusz Draguła jest Specjalistą rehabilitacji medycznej Kadra Narodowa Juniorów

Ze stołu Aero korzystałam na zgrupowaniu pływaków Kadry Polski Juniorów w Dębicy (4.06-2.07.2012) oraz podczas Pływackich Mistrzostw Europy Juniorów w Antwerpii (4.07-8.07.2012). Stół znakomicie spełnia swoje zadanie a jakość jego wykonania nie budzi żadnych zastrzeżeń. Aero jest stabilny (a więc bezpieczny) i bardzo wygodny. Jest też lżejszy od innych stołów tego samego typu, co ma ogromne znaczenie przy przemieszczaniu się. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest możliwość umieszczania podgłówka z obu stron stołu. Tapicerka stołu jest estetyczna i łatwa do utrzymania w czystości. Na uwagę zasługuje też kolorystyka stołu, która pięknie komponuje się z polskimi barwami narodowymi. Według mnie stół mógłby być jeszcze lepszy, gdyby był wyższy o 2 cm oraz gdyby posiadał otwór na twarz z możliwością zasłonięcia. Stół firmy Habys na pewno jest wart polecenia!

Polski Związek Pływacki - Fizjoterapeuta
Polski Związek Pływacki - FizjoterapeutaMarcin Ciosek

Fizjoterapeuta w Polskim Związku Pływackim

Dzięki uprzejmości firmy Habys, jako jedna z pierwszych osób, miałem możliwość przetestowania i pracy na nowym ultralekkim stole do masażu AERO.Stół spisał się znakomicie. Jego lekka konstrukcja (stół waży zaledwie 9 kilogramów) w połączeniu z bardzo dobrą stabilnością w pełni zaspokoiła moje oczekiwania. Niewątpliwie największym plusem stołu AERO zauważalnym zwłaszcza podczas pracy ze sportowcami jest jego waga. Lecąc wraz ze stołem na zgrupowania oraz zawody, przemierzając tysiące kilometrów niewielki ciężar i gabaryty ułatwiają jego transport i sprawiają że podróż jest mniej męcząca. Gorąco polecam ten model stołu, który moim zdaniem jest rewelacyjnym produktem, nie tylko do pracy ze sportowcami, ale zapewne ułatwi pracę tym, którzy dojeżdżają do pacjentów w celach terapeutycznych.

Polski Związek Pływacki - Prezes
Polski Związek Pływacki - PrezesKrzysztof Usielski

Prezes Polskiego Związku Pływackiego

Serdecznie dziękujemy firmie Habys za udostępnienie do użytkowania mobilnego stołu do masażu Aero. Masaże to stały element wspomagający aktywność naszych sportowców. Z tego powodu wsparcie profesjonalnym sprzętem do masażu jest dla nas bardzo istotną wartością, która przekłada sie na jakość i efekty naszych działań. Udostępniony stół Aero sprawdza się naszym zdaniem znakomicie. Bardzo niska waga stołu i wygoda regulacji zapewniały naszym masażystom pełna mobilność i możliwość elastycznej pracy, która w masażu sportowym jest priorytetem. Mimo niskiej wagi, stół jest bardzo stabilny i daje poczucie bezpieczeństwa podczas masażu. Tapicerka stołu jest łatwa do utrzymania w czystości. Masowani sportowcy zwracali też uwagę, że masaż na stole Aero był bardzo wygodny. Doceniliśmy również nowoczesną estetykę stołu i bardzo staranne wykończenie. Tego rodzaju szczegóły nie mają bezpośredniego znaczenia dla funkcjonalności, ale sprawiają, że masaż staje sie po prostu przyjemniejszy.

Christoph Busch
Christoph Busch

Nierozłączny przyjaciel, były masażysta i fizjoterapeuta Dariusza "Tigera" Michalczewskiego na codzień pracujący w niemieckiej grupie Universum Box Promotion.

Od dłuższego czasu jesteśmy użytkownikami stołów do masażu firmy HABYS z Jasła. Budowa stołów gwarantuje nam wygodę i poczucie bezpieczeństwa, a możliwość regulacji wysokości, sposób składania, a także ich masa pozwalają na komfortową obsługę sprzętu. Stoły doskonale sprawdzają się w trakcie zawodów i podczas treningów.

Ludmiła Petrenko
Ludmiła Petrenko

Ekspert pielęgnacji ciała i modelowania sylwetki, praktyk z wieloletnim doświadczeniem, szkoleniowiec, ceniony wykładowca kongresowy, instruktor tai-chi, współzałożycielka centrum kosmetyki i medycyny estetycznej w Krakowie. Prowadzi również specjalistyczne mistrzowskie szkolenia w zakresie profesjonalnej pielęgnacji ciała - naukę efektywnych zabiegów oraz kursy masażu (w tym techniki autorskie).

Wystrój naszego gabinetu to nasza wizytówka, wiele może o nas powiedzieć. Aromaty i świece są mile widziane. Jednak króluje tu stół do masażu. Solidny i atrakcyjny, bezpieczny i bardzo wygodny w codziennej praktyce. Towarzyszą mu meble, parawany, akcesoria - tworzą one doskonałość formy i niezawodność działania. Ja wybrałam HABYS, gdyż spełnił moje oczekiwania: bezpieczeństwo pracy, komfort dla moich klientów i dbałość o szczegóły. Tą firmę wyróżnia wysoki profesjonalizm, fachowe doradztwo i atrakcyjna stylistyka w parze z gwarancją jakości. Najbardziej sobie cenię przyjazną atmosferę współpracy. Są po prostu najlepsi. Gorąco polecam.

Danuta i Jerzy Adamczykowie
Danuta i Jerzy Adamczykowie

Kino Mana hawajska praca z ciałem, to nie tylko masaż Lomi Lomi Nui, to także taniec Hula, hawajska filozofia życia, praca z żywiołami w masażu Kahi Loa. Lomi Lomi Nui, to piękna sztuka dotyku, pełnego miłości, współodczuwania, dawania drugiej osobie uważności, akceptacji, poczucia bezpieczeństwa. Tego wszystkiego uczymy na naszych kursach. www.manawa.pl

Firma "z duszą". Od lat korzystamy ze stołów do masażu produkowanych przez firmę HABYS Sp. z o.o.. Spodobała nam się ich lekka konstrukcja, staranne wykonanie, a przede wszystkim realizacja naszych potrzeb. Prowadząc kursy masażu Lomi lomi nui bardzo intensywnie eksploatujemy nasze stoły, więc mamy i wiele obserwacji i uwag. Każda uwaga przekazana do firmy jest wnikliwie analizowana i odnajdujemy udoskonalenia w kolejnych wersjach stołów. Także reklamacje (bardzo rzadkie) załatwiane są szybko i z uśmiechem. Firma szybko się rozwija zwiększając asortyment produktów. Można tu znaleźć wszystko, co potrzebne jest w gabinetach wszelkich masaży. Niedawno będąc przejazdem w Jaśle odwiedziliśmy firmę HABYS. Powitała nas Mandala Firmy na wprost wejścia i serdeczne przyjęcie pracowników Działu sprzedaży, z którymi znaliśmy się tylko z rozmów telefonicznych i mailowych. Wszystko się wyjaśniło, ci ludzie lubią po prostu to co robią, wiec robią to z sercem i to się czuje w ich pracy i wyrobach. Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za wieloletnią współpracę.

Andrzej Szczygieł
Andrzej Szczygieł

Wykładowca AWF Kraków, szkoleniowiec

Pracując z pacjentem oraz nauczając fizjoterapii i terapii manualnej - wykorzystując stoły i sprzęt Firmy HABYS oceniam wysoko jego przydatność w praktycznym leczeniu. Podkreślenia wymaga fakt bardzo dużego wsparcia Firmy HABYS w rzecz środowiska masażystów i fizjoterapeutów.

Dr Paweł Piątkowski
Dr Paweł Piątkowski

Wykładowca fizjoterapii, praktykujący w Szpitalu Klinicznym nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, szkoleniowiec, pasjonat badania wpływu masażu na skórę, autor programu realizowanego w ramach kursu masażu klinicznego finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Wiceprezes łódzkiego oddziału Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii.

Polecam stoły firmy HABYS.

Leszek Magiera
Leszek Magiera

Ekspert z zakresu masażu leczniczego, fizjoterapii, odnowy biologicznej. Wykładowca, autor literatury fachowej m.in.: "Klasyczny masaż leczniczy", "Automasaż leczniczy", "Relaksacyjny masaż leczniczy", "Masaż orientalny" i inne. BIO RELAX

Jako masażysta pracuję kilkanaście lat na stołach firmy HABYS. Gorąco polecam.

MA-URI
MA-URIMagdalena Przeździak-Betlej, Katina Ewa Kowalak

Trenerki MA-URI, ukończyły cykl Profesjonalnego Treningu dla Praktyków w Danii i Nowej Zelandii w MA-URI Institute Centre for MA-URI Healing Arts, a także warsztaty dla Trenerów.

Od kilku lat jesteśmy praktykami i trenerkami polinezyjskiego masażu MA-URI. Uczyłyśmy się na stołach HABYSa i na nich masujemy. Zarówno w naszej pracy ze studentami na treningach, jak i w naszych prywatnych gabinetach stoły te znakomicie się sprawdzają. Są bardzo funkcjonalne, łatwe w transporcie, trwałe i estetyczne. Pracując z energią, czujemy, że stoły HABYSa tworzone są z sercem, pasją i niezwykłą otwartością na dostrajanie się do nowych potrzeb klientów. Stoły HABYSa mają ducha? Łączą piękno, klasę i służenie dobru naszych ciał.

Care Solutions
Care SolutionsKatarzyna Szeremeta, Agata Kroczak

Od początku pracy z naszymi pacjentami - pracownikami biurowymi, testowaliśmy różne krzesła do masażu. Większość z nich bardzo szybko się zużywała i nie była wygodna dla pacjentów. W każdym biurze krzesło do masażu używane jest codziennie przez 6-10 godzin, zatem jego eksploatacja jest bardzo intensywna. Dodatkowo przeprowadzając krótkie, 15-20-minutowe masaże relaksacyjne musimy szczególnie zwracać uwagę na wygodną pozycję ułożenia ciała pacjenta.

Krzesła do masażu marki Habys spełniają wszystkie nasze wymagania:

  • łatwość w składaniu i rozkładaniu
  • solidnie wykonany pokrowiec
  • bezawaryjność przy intensywnej eksploatacji
  • duży komfort siedzenia
  • szeroki zakres regulacji siedziska, podłokietników i oparcia na twarz

Krzesła do masażu marki Habys rekomendujemy wszystkim, którzy cenią sobie wysoką jakość obsługi, niezawodność i zadowolenie pacjentów.

Lidwa Monika
Lidwa Monika

Fizjoterapeutka, terapeutka manualna,masażystka, właścicielka mobilnego centrum rehabilitacji Fizjo Level

Jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów firmy Habys, stoły i krzesło na których pracujemy są bardzo stabilne i wygodne, ich wielkim atutem jest waga-idealnie sprawdzają się u pacjentów dojazdowych. Transport stołów dodatkowo ułatwiają pokrowce i wózki z Państwa firmy.

Europejskie Stowarzyszenie Młodych Fizjoterapeutów YEAP PolskaCezary Sławuszewski

Prezes Europejskiego Stowarzyszenia Młodych Fizjoterapeutów YEAP Polska

Europejskie Stowarzyszenie Młodych Fizjoterapeutów YEAP Polska poleca wszystkim współpracę z firmą HABYS. Wysoki standard, troska o jakość oraz wieloletnie doświadczenie sprawia, iż firma ta jest doskonałym partnerem w interesach. Ich produkty wyróżniają się na rynku dbałością o detale, trwałością oraz estetyką. Współpraca z firmą Habys to czysta przyjemność.

Autonomiczny Komitet Skoków do WodyJerzy Szczerbaty

Autonomiczny Komitetu Skoków do Wody Polskiego Związku Pływackiego

Ze stołu AERO korzystała Kadra Polski w skokach do wody podczas zgrupowań w Rzeszowie przed Mistrzostwami Europy Seniorów w Eindhoven 13-27.05.2012 i Mistrzostwami Europy Juniorów w Graz 6-15.07.2012. Stół znakomicie spełnia swoje zadanie, jest estetyczny, stabilny, wygodny. Jest lekki, co w przypadku naszej dyscypliny ma duże znaczenie, gdyż jest często przenoszony.

dr hab. Alina Woźniak

Kierownik Katedry Biologii Medycznej i Zakładu Biologii Medycznej Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Serdecznie dziękujemy za udostępnienie sprzętu do masażu. W badaniach naukowych wykorzystujemy stół Medmal Piccolo. Zapewnia on wysoki komfort w czasie masażu zarówno osoby masującej, jak i masażysty. Jest on niezwykle praktyczny, po rozłożeniu wyjątkowo stabilny, a złożony zajmuje niewiele miejsca. Wysoka jakość wykonania stołu widoczna jest w każdym detalu. Produkt jest eksploatowany przez nas od niedawna, ale ufamy, że wytrzymałość oferowanego przez Państwa sprzętu sprosta naszym wymaganiom. Dotychczas sprzęt ten sprawuje się bez zastrzeżeń i możemy z całą pewnością polecić Państwa produkt. Niezmiernie cieszy nas fakt, że Firma HABYS była uprzejma włączyć się w prowadzone przez nas badania naukowe. Mając nadzieję na dalszą owocną współpracę, życzymy Państwu dalszego rozwoju Firmy i sukcesów w biznesie.

Sztab Medyczny WKS Śląsk Wrocław S.A.

WKS Śląsk Wrocław S.A.

Piłkarski Śląsk Wrocław od kilku lat korzysta ze składanych stołów do masażu firmy Habys. Sztab medyczny docenia w stołach stabilność, solidność, która zapewnia należyty komfort pracy a zawodnikom wygodę podczas zabiegu. Pomimo intensywnej eksploatacji stołów podczas licznych zgrupowań, nie przekłada się na konieczność napraw. Dzięki nowemu wzornictwu w barwach naszego klubu stół w każdym zakątku świata budzi zainteresowanie. Z pełną odpowiedzialnością polecamy stoły firmy HABYS.

Polski Związek KajakowyLeszek Zaniewski

Fizjoterapeuta Polskiego Związku Kajakowego

Fizjoterapeuci Polskiego Związku Kajakowego mają sposobność korzystać ze stołów Aero firmy HABYS od chwili, kiedy produkt ten pojawił się na rynku. Mamy o nim dobre zdanie, ponieważ w uniwersalny sposób zaspokaja on nasze oczekiwania zarówno na zgrupowaniach stacjonarnych, jak też podczas zawodów wyjazdowych. Wspomniane stoły są solidnej konstrukcji, przez co spełniają wymogi poprawnej stabilności. Posiadają regulację wysokości oraz należytą sprężystość blatu, dzięki czemu nadają się zarówno do wykonywania masażu, jak też elementarnych form mobilizacji stawowo-mięśniowej. Są również przydatne do prowadzenia wielu ćwiczeń rehabilitacyjnych. Rosła młodzież, której w kajakarstwie nie brakuje, chętnie poddaje się zabiegom na stołach Aero, często zaś w przerwach zawodów rywalizuje między sobą o możliwość biernego odpoczynku właśnie na nich. Wielokrotnie zdarzało się, że wygodny stół pozwalał zmęczonemu kajakarzowi zapaść w krótką drzemkę. To również dobrze świadczy o walorach produktu. Podczas międzynarodowej rywalizacji mamy często do czynienia ze swoistą rewią sprzętu, niekoniecznie kajakowego. Bywa, że rozkładamy się w polowych warunkach zawodów. Naprawdę, nie musimy się wtedy wstydzić - nasz polski stół Aero, firmy HABYS, nie ustępuje estetyką wykonania podobnym, z innych krajów. Jako użytkownicy wystawiamy Producentowi z Jasła wysoką notę.

Paweł Daroszewski

Fizjoterapeuta, trener przygotowania motorycznego Carolina Medical Center

Jako fizjoterapeuta używam stołów firmy Habys od początku swojej pracy zawodowej. Znajdują się one zarówno w miejscu mojej pracy stacjonarnej, jak też korzystam z lżejszych, przenośnych stołów w pracy ze sportowcami na zgrupowaniach oraz na imprezach plenerowych.

Zanim poznałem renomę firmy Habys, zakupiłem stół do masażu do prywatnego użytku. Był to stół przenośny marki Panda. Używam go już od 7 lat, a on wciąż wygląda jak nowy. Nie jest ciężki ze względu na drewnianą konstrukcję. Tapicerka jest w dobrym stanie, mimo iż wiele przeżyła, łącznie z używaniem środków czyszczących. Stół rozkłada się błyskawicznie dzięki systemowi linek, a co najważniejsze, nigdy się nie zepsuł. Nie było ani jednej najmniejszej usterki. Sprawdzał się zarówno w terapii manualnej, jak też w masażu. Mimo drewnianej konstrukcji nigdy nie było problemu z przeciążeniem stołu, co ma ogromne znaczenie w kwestii bezpieczeństwa. Zawsze był dla mnie wielofunkcyjnym narzędziem pracy.

Te zalety produktów wraz z rzetelnością i życzliwością pracowników firmy Habys stawiają ją zdecydowanie w pozytywnym świetle i wiem, że gdy znów będę potrzebował stołu do zabiegów, nie będę szukał daleko? Z czystym sumieniem polecam każdemu!

Dbamy o Twoją prywatność

Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij
pixel