Innowacyjne rozwiązania w stołach do masażu Libra: jak technologie Habys poprawiają efektywność terapii?

2024-05-23
Innowacyjne rozwiązania w stołach do masażu Libra: jak technologie Habys poprawiają efektywność terapii?

Innowacyjne rozwiązania w stołach do masażu Libra: jak technologie Habys poprawiają efektywność terapii?

W dzisiejszych czasach zarówno terapeuci, jak i klienci oczekują najwyższego poziomu komfortu i efektywności podczas zabiegów. Łóżko do masażu elektryczne Libra 4 od Habys to idealny przykład tego, jak innowacyjne technologie mogą znacząco poprawić jakość terapii. Wyposażony w liczne zaawansowane funkcje jest dedykowany do masaży, zabiegów kosmetycznych oraz spa, zapewniając wyjątkowe doświadczenia zarówno dla pacjentów, jak i terapeutów.

Libra 4 – Podgrzewany blat dla poprawy krążenia i komfortu

Jedną z kluczowych innowacji w modelu Libra 4 jest podgrzewany blat. Funkcja ta nie tylko poprawia krążenie krwi, ale również zwiększa witalność, łagodzi zmęczenie i napięcie. Po włączeniu systemu podgrzewania za pomocą pilota ręcznego, powierzchnia blatu stopniowo nagrzewa się do temperatury 31-35℃ w ciągu 10-15 minut. Po osiągnięciu maksymalnej temperatury, system automatycznie się wyłącza, a następnie włącza ponownie, gdy temperatura spada o 4-5℃, zapewniając ciągłe ciepło podczas całej sesji.

Elektryczne sterowanie i zaawansowana regulacja

Łóżko do masażu elektryczne Libra 4 jest wyposażone w trzy silniki sterowane pilotem ręcznym, które umożliwiają precyzyjną regulację wysokości oraz kątów nachylenia zagłówka i podnóżka. Taka funkcjonalność pozwala terapeucie na idealne dostosowanie pozycji pacjenta do konkretnego zabiegu, co zwiększa efektywność terapii oraz komfort zarówno dla pacjenta, jak i terapeuty.

Ergonomiczny design i wygoda użytkowania

Ergonomiczny design Libra 4 sprawia, że jest on niezwykle wygodny w użytkowaniu. Stół posiada zagłówek z wycięciem na twarz, co jest istotne podczas zabiegów na twarzy i masaży pleców. Dodatkowo jest wyposażony w wieszak na ręcznik oraz regulowane stopki stabilizujące, które zapewniają dodatkową wygodę i funkcjonalność.

Tapicerka So Skin – trwałość i estetyka

Tapicerka So Skin, użyta w modelu Libra 4, jest solidna i wytrzymała, a jej faktura przypomina naturalną skórę groszkowaną. Wykonana z materiału typu PU, jest odporna na zabrudzenia, działanie olejków i środków do dezynfekcji, a jej kolor pozostaje intensywny przez wiele lat. Tapicerka spełnia również kryteria jakościowe Habys, co gwarantuje długowieczność produktu.

Techniczne detale i gwarancja

Łóżko do masażu elektryczne Libra 4 posiada wymiary idealnie dostosowane do potrzeb terapeutycznych: szerokość 74 cm, długość 199 cm oraz regulowaną wysokość od 65 do 90 cm. Maksymalne obciążenie stołu wynosi 175 kg, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas nawet najbardziej wymagających zabiegów. Stół waży 83 kg, co świadczy o jego solidnej konstrukcji. Dodatkowo Habys oferuje 24-miesięczną gwarancję na ten model, co daje pewność wysokiej jakości i niezawodności produktu.

Podsumowanie

Łóżko do masażu elektryczne Libra 4 od Habys to zaawansowane narzędzie, które dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom znacząco podnosi efektywność terapii. Podgrzewany blat, elektryczne sterowanie, ergonomiczny design oraz wytrzymała tapicerka to tylko niektóre z cech, które sprawiają, że Libra 4 jest idealnym wyborem dla profesjonalnych gabinetów masażu, salonów spa i ośrodków wellness. Inwestując w Libra 4, terapeuci mogą zapewnić swoim klientom najwyższy komfort i skuteczność zabiegów, co przekłada się na zadowolenie i lojalność klientów.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2024
pixel