Stół rehabilitacyjny Agila: wszechstronność w każdym gabinecie

2024-05-23
Stół rehabilitacyjny Agila: wszechstronność w każdym gabinecie

Stół rehabilitacyjny Agila: wszechstronność w każdym gabinecie

Stół rehabilitacyjny jest podstawowym elementem wyposażenia każdego gabinetu fizjoterapeutycznego, masażu oraz terapii manualnej. Wybór odpowiedniego modelu może znacząco wpłynąć na jakość i efektywność świadczonych usług. Jednym z najbardziej wszechstronnych i niezawodnych stołów na rynku są modele Agila 2 i Agila 4 – stoły rehabilitacyjne, które dzięki swojej konstrukcji i funkcjonalności doskonale sprawdzają się w różnorodnych zastosowaniach. W tym artykule przyjrzymy się bliżej, dlaczego warto na nie postawić.  

Ergonomiczny design a komfort użytkowania stołu rehabilitacyjnego

Stoły rehabilitacyjne Agila 2 i Agila 4 zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie zarówno dla pacjentów, jak i terapeutów. Wyróżniają się oryginalnym designem – uwagę przyciąga czarna, matowa rama w połączeniu z nowoczesnym kształtem. To sprawia, że stoły prezentują się wyjątkowo w różnego rodzaju gabinetach masażu, fizjoterapii czy SPA. Posiadają solidną konstrukcję, która zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas zabiegów. Ich podstawa została zaprojektowana w taki sposób, aby poruszanie wokół było w pełni swobodne oraz sprzyjało pracy masażystów. Ergonomicznie zaokrąglone naroża blatu oraz możliwość regulacji wysokości (jej zakres wynosi od 44 cm do 92 cm), pozwalają na dostosowanie stołu do indywidualnych potrzeb, co jest kluczowe dla zachowania prawidłowej postawy ciała terapeuty i unikania przeciążeń. Dodatkowo komfortowe leżysko o grubości 5 cm wypełnione jest miękką pianką, co zwiększa wygodę pacjenta podczas zabiegów.

Funkcjonalność i wszechstronność

Jednym z największych atutów stołów rehabilitacyjnych Agila 2 i Agila 4 jest ich wszechstronność. Model Agila 2 został wyposażony w dwusegmentową konstrukcję z regulowanym zagłówkiem. Rama sterująca została wykonana ze stali nierdzewnej, która umożliwia łatwe ustawienie wysokości blatu ­- ułatwia to przeprowadzanie zabiegów na różnych partiach ciała. Z kolei Agila 4 jest czterosegmentowym stołem i oferuje jeszcze większe możliwości regulacji, umożliwiając precyzyjne ustawienie blatu i podłokietników oraz zagłówka. Dzięki tym rozwiązaniom terapeuci mogą dostosować stół do indywidualnych potrzeb pacjentów, co zwiększa komfort i efektywność zabiegów. Oba te stoły rehabilitacyjne zostały wyposażone w praktyczny wieszak na podkład jednorazowy w rolce. Ich maksymalne obciążenie wynosi 200 kg, dzięki czemu mogą z nich korzystać również pacjenci o większej wadze.

Stoły rehabilitacyjne Agila, czyli wysoka jakość wykonania

Stoły Agila wyróżniają się wysoką jakością wykonania, więc przekłada się to na ich trwałość i niezawodność. Posiadają certyfikację wyrobów medycznych CE, co potwierdza ich bezpieczeństwo. Co więcej, zostały wykonane z bardzo wytrzymałej tapicerki, przypominającej naturalną skórę. Jest odporna na zabrudzenia, dzięki czemu jej kolor zachowuje swoją intensywność przez wiele lat.

Podsumowanie

Stoły rehabilitacyjne Agila 2 i Agila 4 to wszechstronne i niezawodne sprzęty, które docenią zarówno osoby dopiero wkraczające w świat masażu i fizjoterapii, jak i profesjonaliści i specjaliści w danych dziedzinach. Dzięki swojej solidnej konstrukcji i ergonomicznemu designowi, modele Agila zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegu. Inwestując w te ponadczasowe stoły rehabilitacyjne, stawiasz na jakość i efektywność swojej pracy.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2024
pixel