Jaki stacjonarny stół rehabilitacyjny wybrać do terapii manualnej i osteopatii?
Jeśli jesteś fizjoterapeutą, a w szczególności zajmujesz się terapią manualną lub osteopatią, wiesz z pewnością, że podstawą jest bezpieczeństwo i komfort pacjenta podczas zabiegu. Dlatego tak ważny, wręcz priorytetowy, jest dobór właściwego sprzętu, który pomoże Ci w codziennej pracy. Jaki elektryczny stół rehabilitacyjny będzie najlepszy? Na co zwrócić szczególną uwagę?
STÓŁ REHABILITACYJNY DO TERAPII MANUALNEJ I OSTEOPATII
Na rynku pojawia się coraz więcej specjalistycznych łóżek do masażu. Ergonomiczny, wygodny w użytkowaniu stół rehabilitacyjny to inwestycja na lata. Do terapii manualnej i osteopatii sprawdzą się przede wszystkim stoły z wąskim leżyskiem. Terapeuta może być wtedy bliżej pacjenta i mieć lepszy dostęp do poszczególnych części ciała, co jest istotne w tych terapiach. Zwrócić uwagę należy również na rodzaj pianki – twardsza pozwala na wykonanie bardziej precyzyjnych impulsów, które znacznie wpływają na uzyskanie pożądanych efektów. Równie ważna jest zaawansowana regulacja, jak i możliwość ustawienia blatu w różnych konfiguracjach.
STÓŁ REHABILITACYJNY – SPRAWDŹ NASZE PROPOZYCJE
Dalej się zastanawiasz i nie wiesz, na jaki model elektrycznego łóżka do masażu się zdecydować? Zobacz nasze propozycje, być może wśród nich jest stół rehabilitacyjny, który przypadnie Ci do gustu i będzie spełniać Twoje oczekiwania.
- STÓŁ REHABILITACYJNY EVERO X7 Z PIANKĄ INTEGRALNĄ
- STÓŁ REHABILITACYJNY UPRIGHT CHIRO Z7 Z PIANKĄ INTEGRALNĄ
To siedmiosegmentowy stół rehabilitacyjny, który został wyposażony w ramę sterującą i system jezdny. Jego blat wykonano z innowacyjnej pianki integralnej, o twardszej strukturze, która umożliwia precyzyjną pracę z zakresu terapii manualnej. Jej dodatkowym atutem jest podwyższona odporność na uszkodzenia, wygniecenia czy przetarcia. Możliwość różnorodnego pozycjonowania leżyska ułatwia terapeucie uzyskanie odpowiednich trakcji lub zgięcia bocznego kręgosłupa.
Model stołu rehabilitacyjnego EVERO X7 z pianką integralną występuje również w wersji ze specjalnymi bananami do stabilizacji pacjenta w okolicy barku i krocza.
Ten stół stacjonarny powstał z myślą o chiropraktyce, osteopatii oraz technikach manualnych. Multifunkcjonalny, siedmiosegmentowy blat wyposażono w zaawansowany system regulacji (podłokietników, podgłówka, podnóżka, zgięcia dla odcinka miednicy i kończyn dolnych). Umożliwia to: zastosowanie technik „drop”, funkcję ruchu oraz pozycjonowanie ciała pacjenta w różnych płaszczyznach. Podobnie jak w Evero X7 zastosowano piankę integralną, tak by uzyskać kompromis pomiędzy wygodą klienta a odpowiednią twardością blatu.
W obu przypadkach są to stoły do masażu najwyższej jakości, o stabilnej konstrukcji, wykonane z bardzo trwałych, solidnych materiałów. Charakteryzują się ergonomicznym designem oraz wysokim komfortem użytkowania. Są polecane przez wielu specjalistów na całym świecie i cieszą się sporym zainteresowaniem. Jeśli zatem zależy Ci na tym, aby stół rehabilitacyjny był testowany i w pełni bezpieczny, a dodatkowo wspierał Twoją pracę jako terapeuta manualny, osteopata czy chiropraktyk, to powyższe modele zdecydowanie zasługują na uwagę.
Podmiot prowadzący reklamę: Habys Sp. z o.o.
ZASTOSOWANIE: Stoły stacjonarne HABYS Evero umożliwiają fizjoterapeutom prawidłowe, bezpieczne i efektywne prowadzenie zabiegów rehabilitacyjnych, fizjoterapii, fizykoterapii, masażu, mających na celu leczenie lub łagodzenie przebiegu chorób oraz skutków urazów/upośledzeń. Budowa stołów rehabilitacyjnych HABYS Evero pozwala fizjoterapeucie na łatwy i pełny dostęp do pacjenta z każdej strony.