Najlepsze łóżka do masażu do gabinetów SPA – nasza TOP 3.

2022-07-21
Najlepsze łóżka do masażu do gabinetów SPA – nasza TOP 3.

Jedną z najczęściej wybieranych form relaksu przez ludzi jest odprężająca, nierzadko wyciszająca i uspokajająca wizyta w salonach kosmetycznych i SPA. Pobyt w takich miejscach to błogi spokój dla duszy i ciała. Nic dziwnego, w końcu powstały one z myślą o wszystkich zapracowanych, często przemęczonych i zestresowanych klientach. Wykonywane tam zabiegi, jak długie, przyjemne dla zmysłów masaże, nie tylko poprawiają samopoczucie, ale dodają również energii, której często zaczyna nam brakować od nadmiaru obowiązków i pracy. Dlatego też warto zadbać o samą aranżację wnętrza, która będzie dodatkowo wprowadzać wyjątkowo błogą atmosferę. Już na samym początku urządzania gabinetu SPA, zastanów się nad jego kolorystyką oraz wyposażeniem – tak, by całość była ze sobą spójna. Najczęściej jednak sen z powiek spędza wybór właściwego łóżka do masażu. Dlaczego? Ponieważ jest to sprzęt, wpływający znacznie na komfort pacjenta podczas przeprowadzanego zabiegu. A nie od dziś wiadomo, że to aspekt, o który szczególnie należy zadbać.

ŁÓŻKA DO MASAŻU, CZYLI PODSTAWOWY SPRZĘT W GABINECIE SPA

Najlepszym rozwiązaniem będą przede wszystkim stacjonarne łóżka do masażu, wyposażone w stabilną i wytrzymałą konstrukcję. Zaawansowane modele będą również posiadały elektryczną regulację wysokości, która wpływa na ergonomię pracy masażysty, ale i na bezpieczeństwo pacjenta – zwłaszcza dzieci, osób z nadwagą czy z zaburzeniami ruchowymi. Bardzo dobre łóżka do masażu będą się wyróżniać także komfortowym leżyskiem, wykonanym z miękkiej pianki oraz wygodnym zagłówkiem czy otworem na twarz. Dodatkowym atutem będzie z pewnością opcja podgrzewania blatu, dzięki której utrzymasz właściwą temperaturę ciała swojego klienta w chłodne dni lub wzmocnisz efekt rozgrzewających zabiegów.

NAJLEPSZE ŁÓŻKA DO MASAŻU – NASZA TOP 3.

W kategorii stołów Wellness&Spa można znaleźć różne propozycje – łóżka do masażu mniej lub bardziej zaawansowane, kilkusegmentowe, z elektryczną regulacją, w różnych przedziałach cenowych. Najważniejsze jest jednak, by zdecydować się na sprzęt, który spełni wszystkie Twoje wymagania i wspomoże pracę z pacjentem.

Jakie są zatem najlepsze łóżka do masażu, które sprawdzą się w salonach kosmetycznych i SPA? Zapoznajcie się z naszą TOP 3., może akurat właśnie wśród nich znajdziecie swojego faworyta!

NUMER 1 – WIELOFUNKCYJNY STÓŁ GEMINI FLEX

To najbardziej zaawansowany stół stacjonarny z podgrzewanym blatem. Został wyposażony w 4 silniki sterowane pilotem ręcznym. Zaawansowana regulacja umożliwia niezależne ustawienie wysokości kolumn oraz kątów nachylenia zagłówka i podnóżka. Posiada także zagłówek z wycięciem na twarz oraz niezwykle komfortowe podłokietniki. Cechuje się ponadczasowym, ergonomicznym designem oraz wspaniałą jakością wykonania. Sprawdzi się we wszystkich nowoczesnych wnętrzach, dodając im wyjątkowego charakteru.

NUMER 2 – ELEGANCKI STÓŁ LIBRA 4

Jeśli poszukujesz pięknego łóżka do masażu z wyróżniającą się podstawą, to stół stacjonarny LIBRA 4 będzie bardzo dobrym wyborem. Posiada 3 silniki sterowane pilotem ręcznym, umożliwiające regulację wysokości i kątów nachylenia zagłówka oraz podnóżka. Dodatkowo jest wyposażony w podgrzewany blat, który w szczególności przyda się do masaży, wykonywanych w okresie zimowym. Oprócz tego wyróżnia go zagłówek z wycięciem na twarz oraz wytrzymała tapicerka.

NUMER 3 – KLASYCZNY STÓŁ LINEA V3

Ten model łóżka do masażu sprawdzi się niemalże w każdym wnętrzu. Jego uniwersalny design przypadnie do gustu wszystkim, którzy stawiają na proste, sprawdzone rozwiązania. Stół ten charakteryzuje się elektryczną regulacją wysokości, kąta łamania oparcia oraz kąta łamania podparcia nóg. Na uwagę zasługują również komfortowe leżysko oraz wygodne podłokietniki. Solidna, stalowa rama wraz ze specjalnymi stabilizatorami sprawiają, że stół jest bardzo stabilny i bezpieczny w użytkowaniu.

Gabinet SPA to wyjątkowe miejsce, w którym Twój pacjent będzie mógł wypocząć nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Dlatego zadbaj o świetnej jakości sprzęty, akcesoria, po najdrobniejsze szczegóły – muzyka, świece, zapach i kosmetyki – tak, by czuł się nadzwyczajnie i za każdym razem, gdy poczuje taką potrzebę, wracał właśnie do Ciebie.

Podmiot prowadzący reklamę: Habys sp. z o.o.

ZASTOSOWANIE: Składane stoły rehabilitacyjne umożliwiają fizjoterapeucie prawidłowe, bezpieczne i efektywne prowadzenie zabiegów rehabilitacyjnych, fizjoterapii, fizykoterapii, masażu, mających na celu leczenie lub łagodzenie przebiegu chorób oraz skutków urazów/upośledzeń. Stosowane w gabinetach medycznych i lekarskich umożliwiają pacjentom przybranie prawidłowej postawy do przeprowadzenia efektywnego i bezpiecznego zabiegu lub badania. Budowa stołów rehabilitacyjnych pozwala fizjoterapeucie na łatwy i pełny dostęp do pacjenta z każdej strony, dzięki czemu wszelkiego rodzaju zabiegi przynoszą zamierzony skutek i zapewniają odpowiednie warunki do prowadzenia zabiegu/badania.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2022
pixel