Profesjonalny stół rehabilitacyjny Upright Chiro Z7 - rewolucja w chiropraktyce.

2024-04-24
Profesjonalny stół rehabilitacyjny Upright Chiro Z7 - rewolucja w chiropraktyce.

Profesjonalny stół rehabilitacyjny Upright Chiro Z7 - rewolucja w chiropraktyce

Profesjonalny stół rehabilitacyjny Upright Chiro Z7 - rewolucja w chiropraktyce.


SPIS TREŚCI:


Zaawansowany stół rehabilitacyjny dla specjalistów.

Upright Chiro Z7 marki Habys to jeden z najbardziej zaawansowanych stołów rehabilitacyjnych na rynku, przeznaczony dla specjalistów z zakresu fizjoterapii, technik manualnych, osteopatii i chiropraktyki. Stół ten jest wyposażony w funkcję "drop", która jest niezbędna w nowoczesnych praktykach chiropraktycznych, pozwalając na precyzyjne i kontrolowane manipulacje.

Technologia i innowacja w Upright Chiro Z7.

Stół rehabilitacyjny Upright Chiro Z7 oferuje multifunkcjonalny 7-segmentowy blat, który jest wyposażony w zaawansowany system regulacji. Dzięki temu możliwe jest zastosowanie technik "drop", które umożliwiają dokładne i bezpieczne ustawienie pacjenta, niezbędne do skutecznych manipulacji kręgosłupa i innych stawów. Elektryczna regulacja wysokości za pomocą ramy sterującej oraz stabilna stalowa podstawa z systemem jezdnym gwarantują komfort i bezpieczeństwo zarówno pacjentów, jak i terapeutów.

Innowacyjna pianka integralna dla maksymalnego komfortu.

Stół Upright Chiro Z7 wykorzystuje innowacyjną piankę integralną, która jest twardsza niż tradycyjne pianki używane w stołach rehabilitacyjnych. Taka konstrukcja umożliwia wykonywanie bardziej precyzyjnych impulsów terapeutycznych. Pianka ta jest odporna na uszkodzenia, wygniecenia czy przetarcia, co sprawia, że stół jest niezwykle trwały i idealnie sprawdza się w intensywnie użytkowanych gabinetach.

Kluczowe funkcje stołu rehabilitacyjnego Upright Chiro Z7.

 • Regulacja drop.

  Funkcja "drop" to jedna z najbardziej pożądanych cech w nowoczesnych stołach rehabilitacyjnych, szczególnie ceniona przez chiropraktyków. Stół Upright Chiro Z7 umożliwia wykonanie tej techniki na odcinku lędźwiowym, klatki piersiowej oraz szyjnym, co jest kluczowe dla efektywnej terapii. Dzięki precyzyjnej kontroli i delikatnemu uwalnianiu segmentów stołu, terapeuci mogą zastosować niezbędne impulsy z minimalnym wysiłkiem, zapewniając pacjentom maksymalną korzyść bez dyskomfortu.

 • Ergonomiczne dźwignie.

  Ergonomicznie zaprojektowane dźwignie w Upright Chiro Z7 pozwalają terapeutom na łatwe i szybkie regulowanie pozycji stołu z minimalnym nakładem siły. To udogodnienie jest szczególnie ważne w trakcie długotrwałych sesji terapeutycznych, gdyż zmniejsza zmęczenie i pozwala na skupienie na technice manipulacji. Dźwignie te zapewniają płynną i bezpieczną regulację, co jest istotne zarówno dla komfortu pacjenta, jak i ergonomii pracy terapeuty.

 • Regulowany podgłówek.

  Regulowany podgłówek stołu Upright Chiro Z7 jest nieoceniony w terapii manualnej i chiropraktyce, gdzie precyzyjne ustawienie głowy i szyi pacjenta ma kluczowe znaczenie dla skuteczności zabiegu. Możliwość dostosowania kąta nachylenia oraz wysokości podgłówka do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta pozwala na optymalizację procedur terapeutycznych, zwiększając ich efektywność i komfort.

 • System jezdny.

  Mobilność stołu jest niezwykle ważna w dynamicznie zmieniającym się środowisku klinicznym. Upright Chiro Z7 wyposażony jest w skrętne kółka z systemem blokady, co pozwala na łatwe przemieszczanie stołu między gabinetami lub w obrębie jednego pomieszczenia. Ta funkcja jest szczególnie przydatna w placówkach oferujących różnorodne usługi terapeutyczne w różnych salach. System jezdny zapewnia stabilność stołu podczas zabiegów, jednocześnie umożliwiając jego szybkie i łatwe przestawianie.

Optymalizacja pracy w gabinecie.

Stół Upright Chiro Z7 jest zaprojektowany tak, aby maksymalnie ułatwić pracę terapeuty. Regulacja różnych segmentów stołu oraz możliwość ich precyzyjnego ustawienia pozwala na dostosowanie do szerokiego zakresu technik terapeutycznych, co jest niezmiernie ważne w przypadku leczenia różnorodnych urazów i dolegliwości. Wyjątkowa konstrukcja stołu z pianką integralną zapewnia nie tylko wygodę pacjentom, ale również znacząco wspiera terapeutów w ich codziennej pracy, oferując łatwość dostosowania i stabilność niezbędną podczas wykonywania bardziej wymagających manipulacji.

Dlaczego warto wybrać stół Upright Chiro Z7?

Stół Upright Chiro Z7 to idealne rozwiązanie dla każdego gabinetu fizjoterapeutycznego i chiropraktycznego, poszukującego wytrzymałego, niezawodnego i funkcjonalnego sprzętu. Jego zaawansowane opcje regulacji, solidna konstrukcja oraz wysoka jakość wykonania spełniają najwyższe standardy, a certyfikacja Wyrobów Medycznych gwarantuje bezpieczeństwo stosowania. Nie pozwól, by ograniczenia sprzętowe stały na przeszkodzie w dostarczaniu najwyższej jakości usług. Wybierz stół rehabilitacyjny Upright Chiro Z7 i wprowadź swój gabinet na nowy poziom profesjonalizmu.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2024
pixel